Další prevít? Jen to ne!

Tak krásně to má prevít zmáknuté. Rodiče poskočí na každé zavřísknutí. Zatím. Svět mu leží u nohou. Zatím. Znamenitější a nadanější batole těžko pohledat. Zatím. Jednoho dne však nastává onen černý okamžik, kdy se na scéně objevuje konkurence.

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84128/dalsi-previt-jen-to--84128.JPG 4.2186

Prevít (4.)

Literatura světová, Humor
Vydáno:, Ivo Železný

Not Another Little Sod!

Kniha Další prevít? Jen to ne!

Renncha

Srandovní a dobře se mi četla, třetí díl dobře ukončil příběh o Prevítovi :) Humor knihy se mi líbí a celkově se mi četlo dobře:)

Haneez

Předchozí díly se mi líbily víc. Nedokázala jsem se zacist

pingu1

Třetí díl, stále je něco nového, čemu se dá nahlas zasmát :-)

PavlineCZka
27.04.2018

O něco málinko lepší jak díl 1 a 2, nicméně pořád stejná nuda. Nevím, zda se humor ztratil opravdu někde v překladu, ale mě to zkrátka téměř vůbec nebralo. Výraz dušená šunka byl dobrý :)

mpb1913
13.07.2015

Četl jsem to se svejma prevítama, jednička a dvojka se daly, ale tohle už mě nebavilo, nic co by se v jiné variantě neobjevilo už v předchozích dílech. Noví mimino mi navíc fakt lezlo na nervy, to se moc nepovedlo.

Luccy78
04.05.2015

Myslela jsem si, že třetí díl už nebude mít o čem vyprávět a budou se opakovat myšlenky a situace z prvního a druhého dílu. Omyl.. Opět dobře a vtipně zpracovaná knížka, u které se musíte smát od začátku až do konce..

fruitbueno
11.09.2014

Jen bych se opakovala - viz předešlé komentáře. Dále tuto sérii nečtu a vracet se ke knihám nebudu.

kamolka
01.07.2014

Velice vtipně zpracováno, skvělá oddechovka.