Čas zázraků

Věříte na zázraky? Osmnáctiletá Helena na ně přestala věřit ve chvíli, kdy jí zemřela maminka. Od té doby uplynulo několik let a pro Helenu se stal život hrou. Hraje si s city druhých a nezáleží jí na tom, zda někomu ublíží. Střídá kluky a užívá si života plnými doušky. Ovšem jen do chvíle, kdy do školy přestoupí nový kluk. Najednou je všechno jinak. Lukáš je osobnost-stejně jako Helena. Oba jsou hezcí, chytří a sebevědomí. Jenže dva kohouti na jednom smetišti-to nemůže přinést nic dobrého. Vzplane boj, na jehož konci nejsou ani vítězové, ani poražení. Jen dva lidé, kteří pochopí, že život není hra a že kdo rány dává, bude je i dostávat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/117081/cas-zazraku-117081.jpg 3.817

Motýlí čas (2.)

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Erika

Kniha Čas zázraků

Doubravka1975
05.11.2018

Pokračování příběhu sester dvojčat Heleny a Eleny přesně pokračuje tam kde skončil Motýlí čas. Tentokrát se autorka zaměřila na Helenu akorát jsem myslela že to dopadne úplně jinak, ale i tak to bylo skvělé.

sazamala
22.03.2017

Knížka se moc pěkně čte,pohodvé a oddychové čtení.

Tylinka
04.03.2017

Kniha se mi líbila. Jen náhodou jsem nejprve přečetla první díl a tak bylo příjemné zjistit, že existuje pokračování. Příjemné počteníčko.....

tatafa
07.01.2017

Krásná knížka napsaná velmi čtivým stylem, jen málo dívčích románů jde to takto vyhrocených situací a emocí. Je to příjemná změna, mohu jen doporučit.

MíšaK.
19.04.2015

Knížka mě nenadchla tolik jako jiná od paní Zadinové, ale byla hezká. Teď mě docela mrzí, že jsem nečetla první díl, protože jsem nevěděla, že existuje, ale ani mi to v ději nechybělo. Docela jsem chtěla aby zůstala s Lukášem, protože jsem postupem čtení se s ním seznámila, ale určitě mi to nevadí.

giggle
22.04.2013

Důkaz toho, že by někdy pokračování neměla vznikat. Přeslazené až trapné. Dočetla jsem s přemáháním jen proto, že knihy dočítám. Několik předchozích knížek autorky bylo mnohem lepších.