Tvůj svůdný dotek

Londýnský gentleman hledal na venkově klid. A našel tam krásnou Annu... Maximilian Burke se dlouhá léta považoval za muže, jehož by chtěla vidět po boku své dcery každá dáma z vysoké společnosti. Vzor všech ctností, gentleman každým coulem. Jenomže pak mu zhýralý bratr odloudí milovanou ženu a Max zásadním způsobem změní náhled na život: raději se znelíbit společnosti, než dál plnit roli, o niž stejně nestál. Odstěhuje se z Londýna na panství Cadgwyck. Pranic mu nevadí, že starobylý dům spolu s ním obývá duch, zato rázné služebné má plnou hlavu... Anna Spencerová by se bez nového domácího pána ráda obešla. Obzvlášť když je tak přitažlivý a temperamentní jako hrabě Dravenwood. Anna se mu snaží vyhýbat ze všech sil, ale všechno marně: jakási síla ji žene do Maxova svalnatého objetí. Všechno se ještě víc zamotá, když se Max rozhodne vyřešit záhadu Bílé paní z Cadgwycku. Začnou se pak totiž dít události, při nichž Max i Anna budou muset dát v sázku vlastní osud... a možná i podlehnou pokušení, které je stejně sladké jako nebezpečné....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/165411/tvuj-svudny-dotek-165411.jpg 4.264

Bratři Burkeovi (2.)

The Temptation of Your Touch (2013)

Vydáno:, Domino

LilianaFalcon
10.02.2016

V rámci žánru špička ;-)
Přece jen se nedá čekat, že by byl někdo z vývoje překvapený ;-)

sarka1893
25.08.2015

Mně se to moc líbilo. Nejsem úplně nadšená z knih Teresy Medeiros, protože mi přijdou dost na jedno brdo a tak nějak nevyváženě, ale tahle mě bavila.

malazluta
24.01.2014

Tato knížka se opravdu čte lehce, děj není nijak složitý a poměrně hodně předvídatelný, ale postavy jsou sympatické, moc se mi líbila atmosféra sídla "kde lišky dávají dobrou noc" a hlavně dějová linka se strašidelnou Bílou paní.

Paithe
25.12.2013

Druhý díl jsem četla ještě radši! :D Tušila jsem, co se tam tak nějak děje, ale neustále na povrch vyplouvalo mnoho záležitostí a matoucích věcí, že jsem si nebyla jistá, jak na tom tedy jsem. Ale o plus víc. :D Alespoň jsem chtěla vědět, jak se bude příběh dál vyvíjet. Nakonec se ukázalo, že všechno nebylo tak zlé, jak se zdálo a happyend byl dvakrát šťastnější! :))

KetrinZJ
08.12.2013

Přečetla jsem jí téměř jedním dechem :) Kniha je velice čtivá i přestože je předvídatelná, ale o přílišná překvapení v takovýchto příbězích přeci nejde ;) Knihu proto s klidným svědomím doporučuji pro zimní večery. Romantičky, neváhejte a sáhněte po ní ;)

machrus
20.11.2013

Druhý díl byl slabší než první,ale líbil se mi.Bylo to zase něco jiného.Spisovatelka má knihy promyšlemé.Děj není uspěchaný.Libí se mi její styl psaní.

barborelka
27.10.2013

Kniha byla milá, předvídatelná ale četla se pěkně. Byla jsem ráda, že Max našel lásku po nevydařeném pokusu s Clarindou :-)

certice123
22.10.2013

Mě se kniha hodně líbila a myslím,že je úžasná,každopádně doporučuji,slupla jsem ji jedním dechem :-)

modranka
22.10.2013

Tak tento príbeh bol o trochu lepší než predchádzajúca časť, ale aj tak to nie je viac ako za 3 hviezdičky. Námet mal veľký potenciál a znel zaujímavo, ale autorka ho zahodila scénami, ktoré by sa v reálnom živote buď nestali, alebo odohrávali úplne inak. Ale, čo už chcem od historickej romance, v ktorej to má skončiť happy endom, že?

miruska1
28.09.2013

Pribeh sa mi veľmi pačil. Skoro do konca som nevedela čo mam čakať,takže to bolo napinave a aj prekvapive. Možem len doporučiť.