Bambi

Hravý srneček Bambi prožívá se svými přáteli bezstarostné dny.. Ale nic netrvá věčně. Malý princ se střetne v lese s nebezpečím, které mu hrozí od lidí. Loví a zabíjejí jeho kamarády a požárem zničí velkou část lesa. Každá pohádka má však šťastný konec...

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28841/bambi-28841.jpg 4.497

Bambi

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Egmont (ČR)

Lessana

Jedna z kníh z produkcie Walta Disneyho, ktorú som ako malá dostala. Vždy sa mi ale viac páčili naše rozprávky, nemôžem si pomôcť...

iiiccc

Přečteno v 1. třídě. Jediná knížka, kterou jsem kdy četla pouze kvůli tomu, že jsem se totálně zbláznila do těch obrázků! Přečteno 6x a jenom prohlíženo asi dalších 200 hodin.

Anetka24

moc se mi to nelíbilo a jak se dívám tak mám úplně odlišní názor od ostatních:))

hroneczek
30.10.2017

Ještě jsou lidé, kteří Bambiho neznají! Jako dítě jsem ho milovala. Jak text, tak krásné ilustrace knihy.

Elza_Nofka
05.09.2016

Jsem ostuda, příběh Bambiho mi byl jakžtakž znám, ale poprvé jsem knihu četla až nedávno mému dvouletému synovi a i v 27.letech mě dostal :-)

majík1
05.07.2016

Tu milovala moje dcera a nádherné obrázky

ThrisaManx
20.05.2016

Tolik jsem u toho plakala! A přesto jsem tu knihu měla ráda.

ch.p.korb
02.09.2015

jo ja vzhledem k tomu že jsem ho 4x přečet a 3x opsal -za trest :D

jaja1989
17.04.2015

Je snad někdo, kdo by neplakal, když mu zastřelili mámu?

Michnicka
19.10.2014

Na tuto knnihu se pamatuji z dětství. Byla má nejoblíbenější a ráda vzpomínám jak mi byla čtena, ještě než jsem uměla číst.

Alice Chytra
05.06.2013

I když jsem dospělá, scéna s Bambiho maminkou mě vždycky rozpláče. Jinak kouzelná kniha.

petka-2007
20.01.2013

Krásná pohádka, kouzelné ilustrace

Jack Bauer
15.01.2012

Jedna z nejkrásnějších pohádek od Disneyho. Ale to on má vlastně všechny, těžko vybírat, která je nej.

myslivost lesy zvířata

Walt Disney