Anna a její sešit

Anna a její sešit https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43473/bmid_anna-a-jeji-sesit-WOa-43473.jpg 4 6 2

Anna série

Annin příběh s nadčasovými pravdami žije v myslích a srdcích bezpočtu čtenářů. Tentokrát můžeme nahlédnout do několika jako poklad uchovávaných úryvků jejího písemného projevu.

Literatura světová
Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

Anna’s book , 1997

animovanej medv
21.01.2019 5 z 5

Je to roztomiloučká knížka. Ale upřímně bych jí asi nečetla, pokud bych neznala Pane Bůh, tady Anna.
"Já se ptám, jak poznám, co je dobrý a co je špatný a Fin řekne, že je to jednoduché.
Nezůstaň trčet sama v sobě a vyjdi ven, vyjdi do lidí, do zvířat a do stromů a zjisti, jestli se ti to líbí a když se ti to líbí, tak je to dobrý a když se ti to nelíbí, tak je to špatný. Když si představíš, že jsi kočka a nakopneš jí, tak se ti to nelíbí a tak poznáš, že je to špatný."

Chesterton
12.06.2018 4 z 5

Dětsky otevřené, upřímné, čisté srdce stvořil tento přemýšlivý a ke světu citlivý autor. Skrz toto srdce, které se z všudypřítomného Pana Boha "tetelí", prochází vztah ke Stvořiteli matematiky, krásy, zvířat, maminky, jemnosti i něhy. Knihu lze prolétnout za večer nebo si ji dávkovat jako prášky na deprese. Spolu s kouzelnými ilustracemi funguje pro podobně dětsky nastavená srdce naprosto spolehlivě:)

víra duchovní život

Sydney George Hopkins