Záhada tajomného dedičstva

Záhada tajomného dedičstva https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53704/traja-patraci-zahada-tajomneho-dedicstva-53704.jpg 4 12 2

Divadelná spoločnosť pripravuje premiéru hry a všetci jej členovia sú v plnom nasadení. Peter a Bob sa ocitnú medzi nimi na prázdninovej praxi, a aby zostali verní svojej detektívnej tradícii, stanú sa zakrátko svedkami vlámania a záhadného zmiznutia poslednej, kľúčovej strany textu divadelnej hry. Deň premiéry sa blíži, herci usilovne študujú svoje úlohy a Bob, Peter a Jupiter dávajú dohromady všetky stopy a indície, aby mohli odhaliť zlodeja a dozvedieť sa podľa poslednej strany textu hry a vylúštenia hádanky na tejto strane, kde je ukrytá koruna kráľovnej zo Sáby a komu tak veľmi záležalo na tom, aby sa to nikto nedozvedel. Buďte si istí, že sa im to podarilo a svojej povesti chýrnych detektívov nezostali nič dlžní. ... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá

Die drei? – Das düstere Vermächtnis , 2004

Lady.Lucrezia
05.03.2024 4 z 5

Další příjemná jednohubky v této sérii, která je tak trochu jiná. Kamarádi opět zažijí velké dobrodružství a to i když si krapítek prohodí role. Rozhodně doporučuji, ani nevíte, jak rychle budete na konci knihy.

Daveson
30.12.2019 3 z 5

Ku tejto knihe som sa vrátil po dlhšej odmlke od tejto knižnej série. Spočiatku ma veľmi neoslovila no neskôr to všetko vynahradila. Aj táto kniha potvrdila obrovskú hodnotu tejto detektívnej série. Dej vás vtrhne ani neviete ako a ste na konci, samozrejme s Jupiterovým predostrením celého prípadu a a jeho vyriešením. Vrelo odporúčam všetkým milovníkom Troch pátračov aj čitateľom, ktorí ešte nedocenili ich hodnotu.