Záhada stonajúcej jaskyne

Záhada stonajúcej jaskyne https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52638/traja-patraci-zahada-stonajucej-jaskyne-52638.jpg 4 33 4

V mene výstižného hesla konajú Traja pátrači aj v tomto prípade. Na podnet Petrovho otca prichádzajú na ranč pána Daltona, aby sa stali svedkom hrozivého stonania vychádzajúceho z útrob Čertovej hory. Poverčivý mexickí robotníci tvrdia, že sa isto prebudil strašný duch v temnom jazierku Stonajúcej jaskyne. Podľa inej legendy dodnes žije v jaskyni udatný bojovník El Diablo, ktorého činy pripomínali Robina Hooda.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá

The Mystery of the Moaning Cave , 1968

Hradčiatko
29.04.2024 5 z 5

Doteraz moja posledná záhada... Ani som netušila, že už ich vyšlo toľko, pánačky. Ďakujem za to databáze, že jesto čo doháňať, ale Stonajúca jaskyňa bola vynikajúca a ako sledujem poradie vyskočila po dlhom komplexnom rade nejak o pár neprečítaných pred ňou a hodne neprečítaných (zatiaľ) za ňou, ale mala pôvab Ostrova kostier a Miznúceho domu, proste klasík, pre ktoré človek Pátračov miloval a neopustil, nádherná séria, azda ju raz celú dočítam!

Marian27
23.07.2022 5 z 5

V detstve jedna z mojich najoblubenejsich zahad. Proste klasika ktora nikdy nesklame.

moničina
25.03.2018 5 z 5

Ďalší z tých podarenejších dielov.

meggy248
13.01.2012 5 z 5