Ak mi dovolíš

Keď život už nikdy nebude taký, ako bol predtým... Avery Adamsová precitne po tragickej udalosti a má iba jedno želanie. Aby sa nič v jej doteraz šťastnom živote nezmenilo. Všetko je ale úplne inak, ako si Avery úpenlivo želá. Minulosť, ktorá jej nedá spávať, sa k nej neustále vracia a skutočnosť, že jej život už nikdy nebude taký, ako bol predtým, považuje za neriešiteľný problém. Avery sa s ním vyrovnáva len veľmi ťažko, netušiac, ako strašne sa mýli. Oveľa ťažšie bude pochopiť, prečo úplne cudzí muž, ktorý sa nečakane zjaví v jej živote, je ochotný podať jej nielen pomocnú ruku, ale vrátiť jej aj všetko to pekné, o čo prišla. A nebude v tom sám....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/390466/ak-mi-dovolis-ydh-390466.jpg 55
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno:, Meridiano-press

Kniha Ak mi dovolíš

Kukicka

Jsem z knihy trochu rozcarovana. Vubec netusim, kdo Michael je a o co mu vlastne jde, ale to knize asi dodava kouzlo. Kniha je krasne napsana. Postavy jsou sympaticke a pekne popsane, vse pusobi verohodne a jdu se hned pustit do druheho dilu

Sjuzz

Keďže jedno autorkine dielo som už nedávno čítala, dúfala som, že aj toto jej vyšlo.
Hodnotím to minimálne tak dobré (ak nie viac) než Boh plače potichu.
Čítalo sa to ľahko, skoro samo a to, že som obe knihy prečítala za 2 dni už o niečom svedčí.

romantika

Hana Repová