Agenda 21

Agenda 21 https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177928/bmid_agenda-21-b9u-177928.jpg 4 12 1

Agenda 21 série

1. díl

Najpredávanejší triler z pera Glenna Becka Agenda 21 sa stretol s veľkým ohlasom. Vizionársky načrtáva budúcnosť, ak sa ľudstvo nespamätá. Rovnako ako sa zdal nemysliteľný Orwellov Rok 1984, keď ho autor napísal, aj Agenda 21 je príbeh, ktorý si v skutočnosti nevieme predstaviť. Nanešťastie, všetko nasvedčuje tomu, že sa to môže stať, ak ľudia budú apaticky pokračovať v konzumnom živote a bezstarostnej zábave namiesto toho, aby si všímali znamenia okolo seba.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Agenda 21 , 2012

whack
14.01.2021 1 z 5

Příběh služebnice ukradnutý a prezlečený do akéhosi šialene nezmyselného konšpirátorského hávu. Kto očakáva, ako som očakával ja, solídnu antiutopickú víziu budúcnosti, dostane predramatizovaný mix klasických dezolátskych teórií o Agende 21. Autor tento príbeh zneužíva na manipuláciu, dokonca v závere knihy pridáva na posledné strany zoznam konšpiračných webov, ktoré si vraj máme naštudovať. On si ale očividne nenaštudoval nič ohľadne Agendy 21. Škoda.

Kniha je čitateľná, zaujme dejom a donúti vás dočítať ju až do konca. Vytýkam jej však absolútne jednostranné zameranie, tú autorovu dezinterpretačnú demagógiu.

konspirační teorie

Autoři knihy