Aforkalypsa

Aforkalypsa https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74661/bmid_aforkalypsa-DoU-74661.jpg 4 10 3

Aforkalypsa série

Humoristický fantasy román ze sarkastické dílny Jakuba Boudy, kde barbar Conan hraje až druhé housle. Svět, ve kterém řinčení mečů, doplňuje hučení metaných ohnivých koulí a rachot blesků, zatímco ti co nebojují, kouří zakázaný herb rostoucí v horách. Schyluje se k válce o trůn, ve které budou housle až poslední místo, kam vás kopnou. První úžasný příběh Rumblitze a jeho party. Ponořte se do světa šílených mágů, krutých válečníků a Yettiů. Prožijte AFORkalypsu s nimi.... celý text

Jinovatka
09.07.2022 1 z 5

Bída. Ani mi to nepřišlo vtipné. V ději jsem se ztrácela. Několikrát jsem přemýšlela že ji ani nedoctu, ale nedalo mi to, když už jsem ji kupovala (pořízeno v audio verzi).

Gindolfin
03.05.2021

Začíná to jako povídková kniha založená na vtipných situacích z Dračáku nebo RPG her. Pak se autor pokusí o příběh proložený vtípkama, to už je horší. Stále je to vtipné, ale poskládat příběh z vtipů prostě nejde. Zkusím druhý díl.

jaroiva
22.03.2021 4 z 5

Tady není až tak důležitý nějaký děj nebo příběh... Kniha je spíš jen způsob, jak může autor nechat zhmotnit svůj smysl pro humor. A ten mi velmi sedí.
Slovní hříčky, které možná objevíte a možná ani ne, tak si to pak raději poslechněte ještě jednou, aby vám něco neušlo :).
Ano, poslouchala jsem jako audio verzi. Přiznávám, že vůbec nevím, o čem to je, ale bavila jsem se.

humor česká literatura česká fantasy

Jakub Bouda
česká, 1973