AC/DC: Maximální rock&roll

AC/DC: Maximální rock&roll

Před sto padesáti miliony alb předváděli AC/DC nezapomenutelnou show v pořadu COuntdown televize ABC - Bon Scott oblečený při jedné příležitosti jako školačka z pekla, Angus Young utopený v kostýmu gorily. Během třiceti let, která od té doby uběhla, provázela tahle kapela první sexuální zkušenosti, opilecké tahy, bitky, svatby, porody, pohřby, nová auta a tetování milionů lidí od Bruselu po Brisbane, od Montréalu po Manchester a všech místech mezi nimi. AC/DC se dokázali vzpamatovat z Bonovy tragické smrti v roce 1980 a hořkosladkou ironií je, že se teprve poté, s příchodem jeho nástupce Briana Johnsona a deskou Back In Black, usmála na kapelu štěstěna a přišla celosvětová sláva. AC/DC ani dnes nejeví žádné známky opotřebování a stali se spíše institucí než kapelou. No jen si zkuste představit, jaký by byl svět bez nich ......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25912/ac-dc-maximalni-rock-roll-Pgw-25912.jpg 4.346

AC/DC:Maximum Rock´n´Roll (2006)

Literatura naučná, Umění
Vydáno:, BB art

GuitarPhil
včera

Naprosto perfektní kniha nejen pro fanoušky této rockové veličiny. Doporučuji k přečtení i aktivním hudebníkům, skutečně poučné čtení.

Vendulik
01.08.2016

Jsem z této knihy zklamaná. Skoro žádná zmínka o členech a místy jsem našla taky pravopisné chyby.

endyamon
10.04.2016

Skvela zalezitost, cita sa to samo. K tym par negativam, co kniha ma: paradoxne, cim novsie obdobie, tym menej do hlbky ide. Inak povedane - Bonova era poctiva, Brianova tak trochu z rychlika. A odchody clenov su vseobecne vybavene tak na dva riadky.
Na druhej strane je tu popisana neuveritelna pracovitost kapely, sympaticka zasadovost a buldocia vytrvalost. Nedivim sa, ze AC/DC su dnes tam, kde su (vo vlastnej lige).
Povinnost for those about to rock!

Disease
07.09.2015

Ke konci se to sice (jak většina těchto knížek) zvrhne v tak trochu "statistickou ročenku", ale vzhledem k tomu, že to není výpověď člena kapely (ty mám nejradši) ale novinářský kompilát, je to silně nadprůměrná záležitost.

Rudykri
29.07.2015

Maximální porce informací o kapele, albech, turné a všem okolo. Ucelené dílo, které by měl mít každý fanda "ejsíček" mít vedle takových alb jako High Votlage, Highway to Hell nebo Back in Black.

Adamska
12.10.2013

Skvělej pohled na jednu z nejvlivnějších a (podle mě) nejlepších rockových kapel. Jejich příběh od počátku až do nedávné minulosti. Pro každého fandu povinnost!