Láska je válka.

recenze

Nejkrásnější - Příběh Levany (2015) 5 z 5 / klarinka9974
Nejkrásnější - Příběh Levany

Čiré zlo má své jméno, skrývá se za maskou klamu a používá “osobní romantické kouzlo”, aby získalo moc nad ostatními. Ale kdo je doopravdy královna Levana? Dlouho předtím, než jí cestu zkřížily Cinder, Scarlet a Cress v Měsíčních kronikách, žila Levana úplně jiný příběh – příběh, který nebyl nikdy vyprávěn… až dosud.
Marissa Meyerová, autorka ságy Měsíční kroniky, odhaluje v knize Nejkrásnější ze všech život své magnetizující záporné hrdinky, nezapomenutelný příběh o lásce a válce, zradě a smrti.

Měsíční kroniky jsou nejhezčí knihy, které jsem četla. Každý díl mě od začátku do konce bavil a pokaždé jsem se těšila na další díly.

Neodolala jsem a přečetla jsem si i Nejkrásnější, příběh Levany. Tento příběh vás od začátku do konce zaujme a pohltí do děje.

Tato kniha má jen 188 stránek a proto vám nebude dlouho trvat samotné čtení.
V knize se dozvíte jak to všechno začalo s Cinder a jak je možné, že se Levana stala tak zlout a závistivou mrchou. Rozhodně taková od mala nebyla, až jistý okamžik jí změnil život a proto i nosí zahalený obličej a nemá ráda zrcadla.

Tento příběh vám vrátí vzpomínky na všechny tři díly Měsíčních kronik a vy máte tu čest seskládat si jak to vlastně všechno bylo a proč se to stalo.

Rozhodně se teď víc teším na další díl a to Winter, kdy se dizvím jak to s ní dopadlo a jak se má.

Prečtěte si a uvidíte sami :-) pro mě super, úžasný a hodně čtivý. Hlavně ta obálka vás zaujme tak jako ostatní povedené obálky knih.