Kdo zabil tu dívku?

recenze

Pod kůží (2015) 5 z 5 / klarinka9974
Pod kůží

Gaby Mortimerová je úplně normální žena, která pracuje jako moderátorka. Každý ji zná, všichni o ní ví a ti co neví se brzy dozví. Tak jako každý den se rozhodla Gaby, že si půjde zaběhat. Na co ale u parku v lese nenarazí... Leží tam na zemi mrtvá dívka, smrdí dezinfekcí a má na krku otisky od škrtidla. Kdo mohl něco takového udělat?
Jenže, když to policie začne vyšetřovat nějakým záhadným způsobem, všechny stopy vedou právě k domu Gaby. Kdo zabil nevinou dívku?? Někdo z rodiny? Je Gaby v nebezpečí a najde se vůbec vrah??

Na databázi knih jsem se dívala na knihu Dívka ve vlaku a protože mě kniha nadchla a měla jsem ji za pár dnů přečtenou, rozhodla jsem se vyhledat knihy podobné a záhadné. Byla mi tato kniha doporučena a komentáře na knihu nebyly vůbec špatné.

Už jen podle obálky se člověk má na co těšit. Ne jen, že si prohlížíte ruku jakoby bez života ale těšíte se i na samotný příběh plný napětí, tajností a konečného odhalení a možná i šoku.

Kniha má úplně skvělé pozitivum v tom, že se do ní hned pustíte a začtete se tak hodně, že nevíte osvětě a nedokáže vás od knihy nic odtrhnout. Jako by jste museli knihu přečíst za jeden den.

Hned na začátku se najde mrtvola dívky, pak se v celém ději vyšetřuje kdo to byl a jak se to stalo.
Poznáte jaké to je být s Gaby přes noc na policii a povídat si s těmi chytrými co vás nepustí ani ke slovu. Muselo to být pro Gaby velmi náročné. Najde mrtvou dívku a když se z toho aspoň trošku vzpamatuje, začne se jí hroutit celý život.

Najednou ji všichni sledují a znají. Kdekoli je cítí jak se na ni všichni dívají a jak se o ní baví. Velmi nepříjemné.

Bohužel jí není nikdo oporou a tak je na všechno sama. Její kamarádka Clara jí pomáhá jak nejvíce může.

Ale jak je možné, že je pořád na policii. Jak to, že všechny stopy vedou k jejímu domu? Mají novou chůvu, uklízečku, udělala to jedna z nich?? A proč??

Rozhodně budete mít několik typů a obviníte několik lidí. ALE raději nic nepředpokládejte. Nikomu nedůvěřujte a všechno prověřte.

Pravda je totiž velmi silná káva!! Opravdu to nečekáte a kdo by to vůbec řek??

Knihu si přečtěte, jestli jste byly nadšení z Dívky ve vlaku, i tato kniha vás osloví a vy ji budete chtít doporučovat dál!

Mysteriozní thriller plný neočekávaných okamžiků, samoty, strachu a pocity sledovanosti, nebezpečí a zoufalství.

Já jsme z knihy byla nadšená a konec.... Panebože :D !!! To jsme tedy nečekala!!!