Girl Online, co jde offline xxxx.

recenze

Girl Online (2015) 5 z 5 / klarinka9974
Girl Online

Penny má tajemství. Pod přezdívkou Girl Online si začne psát blog o svém každodenním životě – o klucích a kamarádkách, o trablech ve škole i doma, ale také o záchvatech paniky a úzkosti, kterými v poslední době trpí.

Když ji na školním představení potká ten ,,největší trapas", který díky internetu uvidí ,,celý svět", a situace začne být na všech frontách na pováženou, rodiče ji vezmou na pár dnů do New Yorku. A tam Penny potká Noaha: úžasného charismatického muzikanta, kterému se prostě nedá odolat. A vůbec poprvé v životě se doopravdy zamiluje. A jak jinak (je přece blogerka!), o své pocity se upřímně podělí se všemi čtenářkami svého anonymního blogu.

Jenomže Noah má taky svoje tajemství. A kvůli němu její anonymita na webu jednoho dne praskne jako mýdlová bublina – a v ohrožení se neocitne jenom ona, ale i její vztahy k nejbližším přátelům.

Zábavný příběh o patnáctileté dívce jménem Pen, která ma smůlu na každém kroku.

Trapasy co se jí dějí, jí opravdu ovlivňují život a s tím posledním (chudák holka) se nedokázala vypořádat a proto odjede s rodičema pryč.

U knihy se opravdu zasmějete a hlavně vás Pen začne brzy bavit a připadat jako fajn Podzimní princezna.

Kniha popisuje krásy New Yorku, tak moc perfektně až z toho máte chuť se tam hned vydat na výlet.

A být dcerou matky, která dělá svatby, všechno zařizuje, chystá a má možnost si i šaty vyzkoušet je pro většinu holek sen. A ještě když na tu svatbu můžete jet s mamkou, fotit a seznámit se se skvělýma lidma.

Díky této příležitosti se Pen stává silnější a krásnější. Tento noví život na pár nocí ji změní život od začátku.

Pen zasáhne šíp lásky a ona si rozhodně ten šíp nenechá vyrvat!

Začne být šťastná, její trapasy jsou zapomenuty a lidé ji milují takovou jaká je.

A co kluk z Brooklynu ji tak moc ohromí, že je zamilovaná hned na první pohled. Ale kdo ten kluk je? A jaké má tajemství?

Vše se dozvíte na konci knihy a i přesto, že se děj dá hned předpokládat i tak vás to baví.

Knihu doporučuji hlavně na tyto letní dny, protože vás Pen bude bavit od začátku do konce.

A konec? Ten je opravdu tak sladký :-* Ale posuďte sami. A už se moc těším na druhý díl.

Mě se to rozhodně líbilo.

Faramirka
21.06.2016

Ahoj, nechci být hnusná, vezmi si můj komentář jako konstruktivní kritiku. Recenze neznamená, že okopíruješ anotaci a přidáš pár řádků k tomu. Spíše než recenze, je tohle takový mini názor na knihu, kde vlastně odhaluješ i konec. Zkus se podívat, jak má správně vypadat recenze a příště ti třeba dám bod. :-) A ještě doporučím originalitu, název tvé recenze vyšel před pár dny na tomto webu - autorem je DariDerek..