Poslední z bohů přehled

Poslední z bohů https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519250/bmid_posledni-z-bohu-64ad0f737153d.jpg 5 1609 1609

Percy Jackson série

Napůl chlapec...napůl bůh. Dohromady Percy Jackson. Jmenuji se Percy Jackson… Blíží se mé šestnácté narozeniny. V Táboře polokrevných však nechystáme oslavy, nýbrž výpravu do války. A místo blahopřání jsem si vyslechl dávné temné proroctví, které mi všichni tak dlouho tajili. Bitva, která může znamenat konec světa, začne docela nevinně, když mi přistane na kapotě auta bájný kůň Pegas… Ukáže se konečně, kdo stojí na straně dobra a kdo se přidal k vládci temnot? Kdo válku nepřežije a kdo z ní vyjde jako hrdina? Zápas o zachování civilizace začíná!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Last Olympian , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední z bohů. Přihlašte se a napište ho.

Army_girl
12.03.2024 5 z 5

Percyho Jacksona jsem četla poprvé, když mi bylo devět, a od té doby jsem z něj nevyrostla. Na Riordanových knihách je fajn ten jeho smysl pro humor. Nevěřím, že se někdo smál při čtení jeho knih víc než já.
Poslední z Bohů je podle mě velmi obstojné zakončení této pětidílné série, ne? Skvělý příběh, skvělá myšlenka, skvělá spád...všechno jak má být plus body za to, že to napsal Riordan. K téhle knížce se neustále vracím...myslím si, že RR je autorem pro všechny věkové kategorie. FAKT SILNĚ DOPORUČUJU :-)

marianna7090
20.01.2024 5 z 5

Toto som si užila rovnako veľmi ako pred rokmi ako detsko. Napínavé, poučné aj náučné, vtipné a jednoducho mám na Percyho veľkú slabosť.

RemiBlack
02.01.2024 5 z 5

2023/21
Super zakončení série, velmi akční díl. Přijde mi trochu přemrštěný (ale teď už i vtipný), že lidi si prostě ničeho nevšimnou, i když se jim doslova zničí půlka města. :D

Do ráje, Království obávaných a další knižní novinky (35. týden)

27.08.2023

„Sedm jich odpoví volání tomu, svět musí padnout, ať v ohni, či hromu. S posledním výdechem přísaha drtí, nepřítel ve zbrani před branou smrti.“

Sedm jich odpoví volání tomu, svět musí padnout, ať v ohni či hromu. S posledním výdechem přísaha drtí, nepřítel ve zbrani před branou smrti.

Svět se hroutí a mě vlastně záleží jenom na tom, že přežila.

Kniha Poslední z bohů v seznamech

v Právě čtených12x
v Přečtených2 657x