Nejkrásnější dárek přehled

Nejkrásnější dárek https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532747/bmid_nejkrasnejsi-darek-65d83ce700b5e.png 4 341 341

DVANÁCT AUTORŮ. DVANÁCT PŘÍBĚHŮ. Společným jmenovatelem dvanácti young adult povídek současných českých autorů je období vánočních svátků, během nichž se odehrávají. Vedle známých jmen české literatury pro mládež, jakými jsou Theo Addair, Anna Musilová nebo Kateřina Šardická, nabízí kniha i pár překvapivých debutů. S jejími hrdiny se vydáte po stopách vánočního zločinu, uváznete v kavárně během sněhové kalamity nebo podniknete odvážný pokus o záchranu kaprů. Jenže Vánoce nejsou jen obdobím klidu a pohody. Mnohdy jsou to svátky melancholie a smutku a naši hrdinové tak krom šťastných okamžiků prožijí i nejedno zklamání, bolest a ztrátu. Ale kdy jindy než o Vánocích lze doufat ve šťastné konce?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejkrásnější dárek. Přihlašte se a napište ho.

Verunka289
29.03.2024 audiokniha 4 z 5

Nádherná a dojemná sbírka povídek. U nejedné jsem si i dost pobrečela. Vždycky si říkám, jestli jsou ty povídky vymyšlené anebo odráží i skutečný život autorů, protože pokud ano, je mi nesmírně líto, že ne každý má nádherné Vánoce. Povídky Od mámy z lásky (Aleš Novotný), Bratrské pouto (Martina Mátlová), Maršmeloun pro Ráchel (Veronika Burgerová) a Polička vyřazených knih (Klára Nováková) mě totálně rozsekaly, u těch jsem bulela jak želva.

gabriela8704
27.01.2024 5 z 5

Je fajn si přečíst vánoční povídky a poznat nové autory.

Vendyorit
29.11.2023 5 z 5

Za mě skvělé čtení v adventním čase.

Nadělte pod stromeček povídkový soubor Nejkrásnější dárek

11.11.2020

Knižní novinky (45. týden)

01.11.2020

Česko není zas tak velkej rybník, abysme si mohli dovolit stavět hráze mezi sebou navzájem. (Nejdelší noc v roce)

Kniha Nejkrásnější dárek v seznamech

v Právě čtených5x