Zuzana207 Zuzana207 komentáře u knih

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Vi ma opäť nesklamala! Príbeh bol pútavý, vtipný, iskrivý. Skvelá oddychovka, určite odporúčam. :-)

22.06.2020

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Kniha ma zaujala hneď od začiatku. Autorka píše pútavo, nejasné vzťahy či situácie nútia čitateľa pokračovať ďalej,kým nenájde odpoveď. Melody dodáva príbehu šmrnc, Vicious temnotu a celé je to okorenené primeranou dávkou sexu. Fajn oddychovka,ktorá navnadí na ďalšie pokračovanie.

22.06.2020 4 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Príbeh Maddie a Bradena je nenáročné oddychové čítanie, určené skôr mladším čitateľom. Ale myslím, že kniha neurazí ani staršie ročníky. Hoci je zápletka nenáročná a dej predvídateľný, kniha sa číta rýchlo a ľahko.

23.04.2021 4 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Maddoxov príbeh veľmi pekne ukončil sériu o šikovných a podnikavých chlapcov z BAM a príjemne navnadil čitateľa na Reidov príbeh.
Opäť milé, vtipné a romantické čítanie, ktoré spríjemní voľné chvíle.
Jediné, čo by som autorke vytkla, bol podľa mňa zbytočne dlhý epilóg.

18.11.2020 4 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Pohodové, nenáročné čítanie na vyplnenie dlhej chvíle, ale žiadne wow nečakajte.
Myslím, že autorka všetky esá z rukáva vytiahla pri Archerovi a Stingerovi, čiže v poslednej časti série už nemala veľmi čím ohúriť. Ale na druhej strane sa mi to zdalo čitateľnejšie ako Leo.

16.11.2020 3 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Zo začiatku som mala trochu problém pochopiť, čím si Bane vyslúžil svoje miesto v sérii, keďže nepatril k Hot Holes. No napriek trošku rozpačitému začiatku ma dej rýchlo zaujal, knihe nechýba napätie, intrigy, vášeň, tajomstvá. Jeden z ďalších príbehov o tom, ako sa z dobrého chlapca kvôli okolnostiam, prostrediu a ľuďom v okolí stane zlý chlapec. A ako aj zlý chlapec dokáže pomôcť a rozžiariť život ďalšej zlomenej duši. Myslím, že kniha pekne dopĺňa celú sériu a určite stojí za prečítanie.

12.10.2020 4 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

...já se zarděla... Myslím, že tie slová mi budú v ušiach rezonovať ešte veľmi dlho. Pri tejto knihe som mala taký schizofrenický pocit - na jednej strane ma príbeh bavil a dobre sa čítal, ale na druhej strane hlavná hrdinka pôsobila nevyzreto, detinsky a fakt som nadobudla pocit, že si nezaslúži ani jedného z chlapcov.
To jej červenanie bolo úplne v rozpore s jej správaním, keďže nemala problém skákať z postele jedného do postele druhému. :-)
Dej je pomerne jednotvárny a predvídateľný, nečakajte žiadne drámy, pri ktorých si obhryziete všetky nechty alebo miniete balík vreckoviek.
Druhú časť prečítam len zo zvedavosti, či autorka niečím prekvapí a či sa hlavná hrdinka už prestane konečne červenať. :)

24.08.2020 3 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Perfektné! Úžasná trilógia. :-) Mňa nesklamala ani posledná časť trilógie. Napäté a nepredvídateľné takmer do konca. Knihu určite odporúčam.
Jediné, čo by som autorke trošku vytkla, je akýsi unáhlený koniec. Ale ani to mi nekazí dojem z celej série. Vzhľadom na to, čo všetko sme s hlavnou hrdinkou prežili, mohla autorka ukončenie série lepšie spracovať, urobiť časový posun, aby bolo jasné, či sa naozaj od mafie oslobodili. Alebo je to možno tým, že sa mi s tými sexi Talianmi ťažko lúčilo? :-)

20.07.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Na túto knihu som bola veľmi zvedavá, lebo predošlý titul Turbulence sa mi dostal takpovediac pod kožu. Dej mal spád, hlavné postavy sú sympatické, bavilo ma ich doťahovanie a naprieky. Chápala som aj časté časové posuny v príbehu, ale ten záver bol na môj vkus veľmi unáhlený. Vzhľadom na to, ako sa Preston k Tare zachoval, prirýchlo mu odpustila.

28.06.2020 4 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Najedzte sa! Pred čítaním tejto knihy to naozaj odporúčam, keďže dej sa odohráva v prostredí reštaurácie. :-) Veľmi pekne spracovaný príbeh, pre mňa rovnako lahodná oddychovka ako to jedlo v tej reštaurácii.

23.06.2020 5 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Pekný, romantický príbeh odohrávajúci sa v prostredí horského hotelu. Dej ma zaujal od začiatku, je plynulý, nechýbajú humorné situácie. Knihu odporúčam, je to výborná oddychovka, ktorá aj pobaví.
Ale dávam o hviezdičku menej za obal knihy. Toto sa veľmi nepodarilo a povedala by som, že to knihe trochu aj škodí.:-(

11.06.2020 4 z 5

Dokonalý tah Dokonalý tah Elizabeth Lowell (p)

Kto čaká, ten sa dočká - asi tak by som charakterizovala moje čítanie tejto knihy. Spočiatku som mala problém začítať sa, opisy sa mi zdali zbytočne dlhé, miestami som strácala prehľad v myšlienkach hlavných hrdinov. Chvíľami som uvažovala, že knihu asi nedočítam.
Ale stále som dúfala, že niekde príde zlom a kvetnaté opisy a myšlienky vystrieda nejaká akcia. A veruže napokon sa tak stalo a kniha doslova iskrila nielen vášňou medzi hlavnými postavami. No ani to nepomohlo natoľko, aby som knihu ohodnotila plným počtom hviezdičiek.

21.02.2022 3 z 5

Jedna jediná noc Jedna jediná noc Kyra Davis

To, čo Kasie považovala za jednorazové dobrodružstvo, jej nečakane zmenilo život. Áno, tento príbeh je jednoduchý, priamočiary a celkovo klišé, ale na druhej strane je veľmi čitateľný, iskrivý a úlohu oddychovky určite splní.
Nie je to úplná topka, ale ani brak. Sexuálne scény nepôsobili podľa mňa vulgárne či rušivo a primeraným spôsobom dopĺňali vzťah, ktorý sa potupne rodil medzi hlavnými postavami.

19.09.2021 4 z 5

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Aj posledná kniha tejto série sa podľa mňa autorke vydarila. Ďalší emotívny príbeh, ktorý však oproti predošlým častiam obsahuje viac úvah. Dej bol plynulý a čitateľný, takže tie myšlienkové procesy hrdinov nepôsobili na mňa nejako rušivo. Kniha sa čítala rýchlo a jej hrdinovia mi boli najsympatickejší z celej série.

23.04.2021 4 z 5

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Veľmi silný, emotívny príbeh, ktorý určite stojí za prečítanie! Téma príbehu núti človeka zamyslieť sa nad touto diagnózou, ktorá mnohých ľudí ochudobňuje o plnohodnotný život.

23.04.2021 5 z 5

Nahá pravda Nahá pravda Vi Keeland

Na knihách od Vi ma vždy baví iskrenie a doťahovanie medzi hlavnými hrdinami. Inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Oceňujem, že autorka obmenila námet a venuje sa druhým šanciam.
Je pravdou, že v príbehu sú miesta, kde to občas stagnovalo. Preto by som knihu nezaradila medzi "top" diela tejto autorky, ale svoju úlohu oddychovej literatúry splnila.
A tentokrát aj u mňa hviezdička dolu za obálku knihy - Vi, už by to ozaj chcelo casting na nového fešáka! ;-)

28.12.2020 4 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Knihu som čítala po sérii Dublin Street a pravdupovediac mala som väčšie očakávania. Príbeh je čitateľný, postavy sympatické, ale miestami dej trochu stagnuje a stráca iskru. Úlohu nenáročnej oddychovky však kniha splnila.

13.10.2020 3 z 5

Omega Omega Jasinda Wilder

Tretí diel tejto série sa autorke podaril asi najviac. Ak boli v prvých dvoch častiach nejaké nedokonalosti, pri čítaní tohto dielu ste na ne určite zabudli. Príbeh Layly a Harrisa zmietol všetky nedokonalosti série a doviedol ju do dokonalého, šťavnatého a sladkého konca, na ktorý sme koniec koncov všetci čakali. :-)

21.09.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Pri čítaní tejto knihy som mala také zmiešané pocity. Hlavné postavy mi boli sympatické, knihe nemožno poprieť čitateľnosť, ale ...... mala som pocit, že dve tretiny deja Owen zisťuje, čo sa s ním robí, že vidí Margo inými očami ako na výške. V poslednej tretine hľadá liek na žiarlivosť a vzápätí po zoskoku padákom prepadne totálnej závislosti na tejto žene. Na môj vkus jedna z plytkejších oddychoviek, ktorej pre záchranu celkového dojmu chýba epilóg.

15.09.2020 3 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Na túto knihu som bola veľmi zvedavá, ale musím povedať, že bola miernym sklamaním. Doteraz som všetky knihy od tejto autorky priam hltala, ale tento pribeh mi prišiel príliš jednoduchý. Akože kniha je čitateľná, hlavný hrdina Ben je v podstate Pán Dokonalý, ale chýba tomu iskra a humor. Pre mňa bolo jediným prekvapením v príbehu, keď Ben odhalil totožnosť otcovej milenky. Autorka mohla dej trochu viac prepracovať. Knihu zaraďujem do kategórie oddychovka-jednohubka.

09.09.2020 3 z 5