Zuzana207 Zuzana207 komentáře u knih

Plán Plán Elle Kennedy

Postava Tuckera v predošlých častiach pôsobila nevýrazne, ale v tejto záverečnej časti si chalanisko renomé napravil. :-) Sabrina mi celú sériu nejako nesedela, ale časom som si na ňu zvykla. Myslím, že autorke sa podarilo celý cyklus veľmi pekne a uspokojivo zakončiť. Po prečítaní knižná séria zanechala u mňa príjemný pocit. Jediné, čo ma mrzelo bolo, že postava Beaua nezohrala v deji dlhšiu úlohu.

21.09.2020 4 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Prežijete to. :-) Myslím tým, že kniha je fajn v prípade, keď neviete, čo od nudy. Nečakajte však žiadne veľké drámy, ohromujúce tajomstvá z minulosti a ani to iskrivé "škádlení" medzi hlavnými hrdinami. Príbeh je jednoduchý, dej predvídateľný, bez väčších zlomov a prekvapení. Kniha sa dá prečítať, ale celkovo tomu chýba iskra a trochu zápletky.

23.07.2020 3 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Štýl písania dobrý a čitateľný, námet zaujímavý, prostredie príbehu drsné... Kniha sa dobre čítala, ale napokon to celé vyznievalo dosť nereálne. Deti, ktoré nikomu nechýbali, falošná identita, ktorá nikdy nebola odhalená a záver v štýle McGyvera...to ako vážne? V jednu chvíľu hlavný hrdina čelí brutalite mafie, jeho život visí na vlásku a o pár hodín prevetrá zásobník všetkých zbraní, ktoré má?

07.07.2020 3 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Keď tieto dve autorky spoja sily, vždy vznikne úžasná zmes náhodných stretnutí, osudovej príťažlivosti, vtipných situácií a ohňostroj lásky a vášne. Je to oddychovka, ako má byť, určite odporúčam! :-)

24.06.2020 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Na túto knihu som bola veľmi zvedavá a musím povedať, že autorka ma opäť nesklamala. Hlavné postavy mi boli od začiatku sympatické, páčila sa mi húževnatosť hlavnej hrdinky bojovať proti osudu. Príbeh je pekne prepracovaný, priamo úmerne je dávkované napätie, humor i vášeň. Mafiánske prostredie dodávalo celému príbehu inú atmosféru oproti iným oddychovkám. Knihu určite odporúčam! :-)

11.06.2020 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Tak tento príbeh bol pre mňa po dlhom čase úplná lahôdka! :-) Hlavné postavy boli veľmi sympatické, nechýbalo medzi nimi typické iskrenie a provokácia, čo dodávalo knihe šmrnc. Tiež oceňujem, že dej bol zasadený do neobvyklého prostredia autodielne, čím sa autorka vyhla klasickému klišé šéf a asistentka. Práve to bolo vítanou zmenou v porovnaní s tými "kancelárskymi" príbehmi.
Hlavná hrdinka s podrezaným jazykom a chlap "bručoun" sa postarali o mnoho zábavných situácií, takže knihou sa prelúskate veľmi rýchlo.
Kto hľadá milú, vtipnú a iskrivú oddychovku, už ju našiel. ;-)

20.02.2022 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Na knihy od tohto dua autoriek sa vždy veľmi teším. Ale tento príbeh bol z ich doterajších diel pre mňa asi najväčším sklamaním. Príbeh niesol typické znaky ich rukopisu, ale akosi tomu celému chýbal šmrnc. Čítanie tejto knihy na mňa pôsobilo ako štartovanie auta...
Po každej kapitole som dúfala, že "naskočí," ale nestalo sa a knihu som dočítala len z úcty k autorkám.

20.09.2021 2 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Vtipné, dobrodružné, napäté, vášnivé - autorka vytvorila takú všehochuť, ktorá zanechá v čitateľovi veľmi príjemný pocit. Skvelá kniha! :-)

06.11.2020 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Pohodové čítanie ku káve, avšak koláčik si k nej nechystajte! Bohato vystačí cukor, ktorým autorky tento príbeh osladili. :-)
Pekný, romantický príbeh so sympatickými postavami a plynulým dejom. Čitateľa núti k čítaniu zvedavosť, či sa títo dvaja "dopisovači," vzdialení od seba tisíce míľ, stretnú, kedy sa stretnú a ako budú reagovať. Oceňujem postavu dr. Maxwella - bolo zaujímavé sledovať spôsob, akým pracoval s Lukou.
Autorky námet pekne spracovali, nedá sa poprieť čitateľnosť príbehu, ale miestami na mňa pôsobí tak rozprávkovo.

05.11.2020 4 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Penelope sa opäť podarilo vytvoriť veľmi pekný príbeh pre romantické duše. Aj keď je dej príbehu predvídateľný, knihu len ťažko pusťte z rúk. Štýl písania je tak podmanivý, že vzájomnú príťažlivosť medzi hrdinami nemožno prehliadnuť. Je pravdou, že situácie, v ktorých si hlavní hrdinova nepriznajú navzájom svoje city, oddaľujú koniec príbehu. Ale zas na druhej strane: Priznajme si, že to očakávanie sladkého konca príbehu má tiež svoje čaro. :-;

15.10.2020 5 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Veľmi pekne napísaný milostný príbeh, ktorý sa číta v podstate sám. Nenáročné odpočinkové čítanie ako stvorené pre relax. :-)

13.10.2020 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Veľmi citlivú tému domáceho násilia dokázala autorka krásne spracovať. Kniha napriek dramatickým životným udalostiam, ktorými si hlavní hrdinovia prešli, neobsahuje drastické či vulgárne scény. Hlavné postavy si získajú sympatie čitateľa tým, že aj keď boli potupení a zrazení na kolená, dokázali vstať a nájsť spoločné šťastie v živote. Štýl písania autorky mi vyhovoval, dej bol plynulý a dialógy postáv miestami skutočne pobavili. Táto kniha určite stojí za prečítanie.

13.10.2020 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Ďalší vydarený kúsok tejto autorky. Vtipné, svieže, iskrivé, čo viac dodať? Profesor West je sexi kus, mala som chuť zapísať sa aj ja na jeho prednášky! :)
Oddychovka, ako má byť, určite odporúčam!

10.09.2020 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Dá sa povedať, že aj druhý diel tejto série sa autorke vydaril. Postavy sú sympatické, a príbeh veľmi čitateľný. Aiden potajme bojuje s traumami svojho detstva a odmieta pomoc od všetkých. Ale ako dlho dokáže odmietať pomoc od ženy, ktorá mu je súdená? Popri Aidenovom príbehu autorka nezabudla na Bentleyho vzťah a súčasne naznačila, ako osud zamieša karty v Maddoxovom milostnom živote. Knihu ako veľmi príjemnú oddychovku určite odporúčam.

09.09.2020 5 z 5

Nemali by sme Nemali by sme Vi Keeland

Keby Vi bola kuchár, tak by sme pre ňu nemali už ani michelinske hviezdičky. Všetky si uz vyčerpala. :-) Čo dodať? Klasický príbeh počiatočnej nenávisti a rivality medzi hlavnými postavami prerastie v lásku. Cesta k nej však nebude taká priamočiara. Ďalšia lahôdka ochutená správnymi ingredienciami pre romantické duše. ;-)

09.08.2020 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Zo začiatku ma kniha pobavila už netypickým zoznámením hlavných hrdinov. Potom nasledovala akási stagnácia a ku koncu nasledoval ohňostroj emócií, takže odporúčam nachystať si vreckovky! Celkovo knihu hodnotím ako peknú, oddychovú romantiku z pera Penelope, ale tentokrát to nie je na plný počet.

23.04.2021 4 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Veľmi pekne a precítene spracovaný romantický príbeh. Kniha si ma získala už tým, že Archer nebol typický alfasamec, s akým sme sa doteraz stretávali v každom milostnom príbehu. Bol pravým opakom a bolo zaujímavé sledovať, ako s pomocou Bree znovu nachádza zmysel života.
Príbeh je napísaný celkom fajn, čitateľne, ale rušivo na mňa pôsobili opakujúce sa spojenia, napr. "osprchovala jsem se, oblékla šortky a tílko..." Miestami som nadobudla pocit, že sa sprchovala a oblékala si šortky a tílka na každej piatej strane. :-)

06.11.2020 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Autorke sa podarilo vytvoriť ďalší prudko čitateľný príbeh tejto série. Opäť svieže, pohodové čítanie na voľné chvíle.

21.09.2020 5 z 5

Hravě Hravě S. C. Stephens

Druhý diel série bol vydarenejší a dej mal fajn spád. Keby si hlavná hrdinka odpustila to červenanie a pochybnosti, kniha by bola hádam o polovicu kratšia. Kellan bol miláčik s láskavým srdcom a najmä trpezlivosťou, ktorej pri Kieriných pochybnostiach potreboval vari za tatrovku. :-) Hviezdičku naviac dávam za postavu Griffina, ktorá bola veľmi vítaným oživením príbehu.

31.08.2020 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Milé, vtipné a romantické. Pekne spracovaný príbeh, ktorý sa veľmi dobre čítal. Iskru tomu dodávali vtipné situácie, hlavné postavy boli tak sympatické, že mi ani nevadil vekový rozdiel medzi nimi.

24.06.2020 5 z 5