Zoombyk Zoombyk komentáře u knih

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Představte si, že dostanete velký talíř plný omáčky s jednou jedinou kostičkou masa, ta omáčka je sice výborná, ale její strašně moc a to maso je tak malé a ještě mi připadá sojové. :) Tak hodním knihu a příběh, pro mě zklamání.

21.02.2017 2 z 5

Ledař: Zpověď nájemného vraha Ledař: Zpověď nájemného vraha Philip Carlo

Prostě pecka! Člověk musí číst stále dál a dál až je najednou bohužel konec...

11.09.2014 5 z 5

Můj život se slony Můj život se slony Lawrence Anthony

Jedna z nejlepších knih, kterou jsem kdy četl. Rozumím, že se nemusí líbit každému, ale snad každý musí uznat, že pan Athony dokázal úžasné věci a měl neskutečný cit pro přírodu, který skvěle a čtivě popisuje. Obdivuju toho člověka za to, co všechno dokazál
a jaký byl!

21.04.2014 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Naprosto neuvěřitelné, že to dokázali a hlavně, že měli vůli vše přežít ...takových let!!! Uff!!!

25.05.2017 5 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Když jsem po té knize sáhl, tak jsem se trochu bál, aby to nebylo moc "dívčí čtení", ale jak jsem byl překvapen! Pro mě jedna z nejlepších knih, co jsem dosud četl, možná dokonce ta nejlepší...

24.11.2016 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Jedno z mála pokračování, které je stejně dobré jako přechozí díl. Těším se na další.

12.08.2016 5 z 5

Muž, který se zřekl peněz a přežil Muž, který se zřekl peněz a přežil Mark Boyle

Velký respekt autorovi za to, co dokázal. Nicméně musím říct, že ačkoliv autorovi myšlenky mi byly blízké, kniha pro mě byla velkým zklamáním. Přišlo mi, že myšlenka komunity zavání dost sektářstvím a je stejně neudržitelná jako konzumní způsob života.

01.02.2015 2 z 5

Bratr Bratr Joakim Zander

První třetina celkem šla, i když to nebylo bůh ví jaké čtení, ale pak se z toho stala naprosto překombinovaná slátanina a přišlo mi, že autor vlastně neví jestli chce psát krimi, thriller, psychologický román či co.

26.04.2017 1 z 5

Smrt ve vyšší společnosti Smrt ve vyšší společnosti Peter James

Pro mě velmi průměrná až spíše podprůměrná detektivka, kterých jsou plná knihkupectví a kdybych ji nedostal darem, tak bych peněz asi litoval.

31.10.2016 2 z 5

Jednička mě fakt bavila, ale dvojku jsem už dočetl jen se sebezapřením. Přišlo mi, že je to už vypocené pokračování s opakujícím se humorem.

28.07.2016 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nejhorší kniha, kterou jsem letos četl.

21.04.2014 odpad!

Rovník vypráví Rovník vypráví Ladislav Mikeš Pařízek

Kniha s dobrým džu-džu! :D

27.04.2016 4 z 5

Vždyť jsou to jen zvířata Vždyť jsou to jen zvířata Zdeněk Veselovský

Kniha, která není pro každého, ale milovníci zvířat musí být nadšeni.

07.01.2016 5 z 5

Děvče ze pštrosího vejce – Černošské pohádky z Afriky Děvče ze pštrosího vejce – Černošské pohádky z Afriky Mária Kosová

Pro mě bylo velmi zajímavé, jak se v pohádkách promítají africké tradice, myšlení a také to, že nemají vždy happy end. Nezřídka kdy jsou ale tak podobné těm, které všichni známe.

22.07.2015 5 z 5