Zdenulkaa Zdenulkaa komentáře u knih

Slavičí píseň Slavičí píseň Fiona McIntosh

Knihy o válce v oblibě nemám. Nicméně tento příběh mě uchvátil. Moc hezky napsané, velice dobře se kniha četla a můžu jen doporučit.

15.11.2016 5 z 5

Zapomeň na minulost Zapomeň na minulost Magda Váňová

Přidávám 5 *, velice dobře se mi kniha četla a určitě si přečtu další od této autorky

07.11.2016 5 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Moc hezký příběh, čtivý. Rozhodně doporučuji.

29.10.2016 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Tak jsem dočetla, ale mě bohužel třetí díl zklamal, byl to nejslabší díl. Za mě byl nejlepší díl první.

29.10.2016 3 z 5

A odpočívej v pokoji A odpočívej v pokoji Deborah Crombie

Knihu jsem odložila, nějak jsem se nemohla začíst. Možná se k ní někdy vrátím, ale v nejbližší době určitě ne.

21.10.2016 1 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Strhující čtení, závěr mě ani moc nepřekvapil, tak nějak jsem to tušila...... Ale kniha je opravdu napsaná velice čtivě. Doporučuji

14.10.2016 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

I u druhého dílu jsem se dobře bavila a opět se smála i nahlas. Už se těším na díl třetí.....

10.10.2016 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

I já jsem se u čtení této knihy smála nahlas, moc jsem se bavila.

10.10.2016 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Na třetí knihu se moc těším, oba předchozí díly se mi moc líbily. Hodně vtipně napsané.

10.10.2016

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Moc hezká kniha, doporučuji k přečtení

09.10.2016 5 z 5

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Už jsem si od posledního dílu moc neslibovala, ale překvapil mě. Napínavá kniha od začátku do konce. Všech pět dílů se mi moc dobře četlo a těším se, jak budu číst další pentalogii.

09.10.2016 5 z 5

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Tak jsem dočetla..... nemohla jsem skončit, četla do jedné hodiny v noci a pak jsem se do půl třetí převalovala a nemohla spát. Ale byly to super čtyři díly, dnes jsem začala pátý

04.10.2016 5 z 5

Vykoupení ohněm Vykoupení ohněm Virginia Cleo Andrews

I třetí díl jsem přečetla jedním dechem a okamžitě po přečtení jsem začala číst díl čtvrtý. Moc dobře psaná kniha.

01.10.2016 5 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

I druhý díl se mi moc líbil.......

01.10.2016 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Včera jsem dočetla třetí díl a už se těším na večer, kdy se začtu do dílu čtvrtého. Opravdu strhující příběh, moc dobře napsaný. Letos je to pro mne TOP kniha

27.09.2016 5 z 5