Ywonek Ywonek komentáře u knih

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Vubec nevim, proc jsem ji tak dlouho odkladala. Nadherna knizka.

24.08.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Kniha se mi moc libila, mela jsem ji prectenou za dva dny. Tema hrozne, ale zaobalene tak, ze se to dalo cist.

09.06.2023 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tak toto budu rozdychavat hodne dlouho. Vim ze to je smysleny pribeh, ale realny. Pric si proboha nekdo porizuje deti a ne radeji roboty?Jak dokaze rodic, ktery byl mel byt pro dite stredobodem vesmiru , uslapat detskou dusi ,az to vyusti v tragedii? Je mi uzko.

30.01.2020 5 z 5

Lustr pro papeže Lustr pro papeže Jan Tománek

Nemam slov. Je napsano stovky knih o koncentračních taborech.....Ale rikam si co bylo horsi. Jestli nacisti nebo komunisti ????

18.01.2020 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Na knížku jsem se velmi těšila, ale za mě docela zklamání. Nesedělo mi to co by kdyby. První půlka byla ještě dobrá, ale pak jsem se v tom začala nějak ztrácet, než jsem si uvědomila, že kniha je napsána tímto stylem.

30.04.2021 3 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Tak toto byl mazec. Utla knizka a pritom tak velke sousto. Dej si poklidne plynul a najednou rana, kdy se mi regulerne rozbusilo srdce. Budu ji vstrebavat jeste hodne dlouho.

21.11.2022 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Tak tohle byla pecka. Prave jsem docetla a ani nedycham. Tohle by si mel povinne precist kazdy kdo tuto dobu nezazil.... Dala bych 20 hvezdicek.

27.04.2019 5 z 5

Co bych tak napsala. Krasna obalka, ale tim to konci.Tato kniha pro me byla jeden velky schizofrenni omyl nemuzu si pomoct. Zacatek jeste usel, ale potom...

18.12.2016 1 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Nadherna knizka na zaver roku. I pres svou tloustku se cetla velmi rychle a kdybych mohla dam ji 20 hvezdicek.

21.12.2022 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Dalsi skvela knizka od teto autorky.

21.01.2021 5 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Myslim, ze vse tu bylo uz receno. Par knizek z teto doby uz jsem precetla, ale tato byla silena. Brecela jsem uz od zacatku. To snad ani neni mozne co muze clovek cloveku udelat. Ta krutost, lhostejnost. Obzvlast kdyz slo o mlade zeny, matky, deti....... A ti , kteri toto zlo pachali si dal zili spokojeny zivot. I kdyz tezko rict, jestli je svedomi nakonec nedohnalo.

19.09.2023 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

A me se to libilo moc. Bylo to ctive, napinave. Vraha jsem neodhalila hned a tim vic me to bavilo.

02.07.2023 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Autorka opet nezklamala

07.05.2023 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Nadherna knizka na tezke tema. Troufam si rict, ze jedna z nejlepsich autorcinych knizek ♥️

07.04.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nádherná, ale zároveň smutná knížka, na kterou budu myslet hodně dlouho.

10.05.2017 5 z 5

Všechno modré z nebe Všechno modré z nebe Mélissa da Costa

Neskutečně nádherná knížka , plná moudra a lásky.

04.03.2024 5 z 5

Stezka Českem Stezka Českem Martin Úbl

Naprosto uzasna kniha. Male povedomi jsem o teto Stezce mela, ale rozhodne jsem netusila v jake funguje mire. Mam chut sbalit si batoh a jit

02.01.2023 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Na tuto knizku budu hodne dlouho vzpominat.

18.11.2021 5 z 5

Plachetnice na vinětách Plachetnice na vinětách Jiří Hájíček

Me se knizka libila moc. Mozna to neni typicky Hajicek, ale......

18.06.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Super knizka. Psano bez obalu, ze zivota. Jsem nadsena a smutna ze skoncila. Klidne bych cetla dal.....

12.10.2019 5 z 5