XenasChakram XenasChakram komentáře u knih

Treblinka, slovo jak z dětské říkanky Treblinka, slovo jak z dětské říkanky Richard Glazar

Moc se mi nelíbil styl psaní. Zdálo se mi, ze se omila to stejně dokola. Četla jsem drsnější knihy na toto téma

05.02.2017 2 z 5

Uloupené tělo Uloupené tělo Christine Trent

Mě to bavilo stejně jako první díl. Violetu mám stále radši.. Těším se na další díl.

04.02.2017 5 z 5

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Dobrá oddechovka, mě to bavilo :)

31.01.2017 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

ty vado,,,to je čtení. nejdřív jsem se pšatně začítala a pak se to rozjelo. budu si muset jít do knihovny pro další...

15.01.2017 5 z 5

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

Miluju tuhle sérii. Chci další díly...

07.01.2017 5 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

Moc me to nezaujalo. Spis jako porno knížka a už to nebylo takové úzkostné...

03.01.2017 2 z 5

Butik Astor Place Butik Astor Place Stephanie Lehmann

Moc pěkné, oddychové čtení. Prolínání současnosti a počátku minulého století se mi moc líbilo. I pár doplněných dobových fotografií. Hodně se popisuje, jak tehdy byla znatelná nerovnoprávnost mezi ženami a muži a neznalost sexuálního života...

23.10.2016 5 z 5

Recept na Araba Recept na Araba Viktória Darsane

takové nenáročné oddychové čtení. připadalo mi to takové naivní a pro puberťáky. takový dívčí román

05.09.2016 3 z 5

Kniha je zajímavá. Trochu mi dalo práci se do toho začíst. Některé pasáže jsou nudné a v některých jsem se ztrácela. čtení je to dobré uvidím co další díly

11.08.2016 4 z 5

Smrt Horových služebníků Smrt Horových služebníků Paul Doherty

Pěkné detektivní čtení ze starověkého Egypta. bavilo mě to. Oddychovka. těším se na další knihy

18.07.2016 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

představovala jsem si, že to bude strašidelné a ono nic. Mě to připadlo jako čtení pro puberťáky. Takový průměr.

26.06.2016 2 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

moc mě to bavilo, přečtené za jeden den

18.06.2016 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Pro me to bylo strašně divné psané. Nesedla mi forma vyprávění. První část knihy docela nudná pak trochu se něco dělo. Vracet se ke knížce určité nebudu.

15.06.2016 3 z 5

Šeptající lebka Šeptající lebka Jonathan Stroud

Naprosto výborné čtení. Napínavé. za čtyři dny přečtené obě knížky

21.05.2016 5 z 5

Kvílející schodiště Kvílející schodiště Jonathan Stroud

Velmi dobře se mi četla

18.05.2016 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Neoslovilo me to a nudila jsem se.

27.04.2016 2 z 5

Krásné zlo Krásné zlo Rebecca James

Kniha byla ctiva. Da se zvládnout za jeden den. Trochu mi vadilo to přeskakování linii, takové chaotické.

17.04.2016 4 z 5