Wasylka79 Wasylka79 komentáře u knih

Memento Memento Radek John

Smutná kniha o závislosti na drogach,příběh hned z první řady.

31.10.2020 5 z 5

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

Tahle kniha už navždy zůstane v mém srdci.Užasná!!!!!

27.09.2020 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Kniha je čtivá a důkladně propracovaná.Nedavám plný počet hvězd jen kvůli tomu že jsem se moc nebála jen mě občas mrazilo.

04.07.2020 4 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Kniha se velmi dobře čte když samozřejmě pominu to prostředí ve kterém se dej odehrává.Přecetla jsem za jeden večer a určitě se k ní vrátím.

27.06.2020 5 z 5

Úžasný příběh plný úcty k životu a nekonečné naděje.

17.05.2020 5 z 5

Mrtví se někdy vracejí Mrtví se někdy vracejí Stephen King

Prostě KING,osm krátkých povídek které nezklamou.

30.12.2020 4 z 5

Životem nekráčím sama Životem nekráčím sama Darina Hamarová

Kniha je čtivá a nenacha vás určitě bez emocí .Chvilkama se trochu táhne ale nutí vás číst dál.

03.07.2020 4 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Čekala jsem vážně o trochu vice.Malinko úsměvné některé pasáže z farmy ale tě bych se za břicho popadala to vážně ne.Normalni pohodové čtení neurazí,nenadchne tedy mě.

03.07.2020 3 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Mě se kniha líbila zase něco trochu jiného než co se běžně dostane v každém knihkupectví.V knize je láska,zrada no vlastně téměř vše naco si vzpomenete,žene vás to číst dál a dál.

03.07.2020 4 z 5

Purpurové řeky Purpurové řeky Jean Christophe Grangé

No můj vkus konec takový utahaný.Nicméně kniha se čte dobře.Uz se k ní ale nevrátím.

03.07.2020 3 z 5

Koně se přece střílejí Koně se přece střílejí Horace McCoy

Kniha se mi moc libila,netradiční taneční maraton a děcko které nevi co ze svým životem.Žadnou zápletku ale nečekejte,hned na začátku knihy je jasné co se stane.Kniha je útlá a čtivá.

27.06.2020 5 z 5

Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… Katy Yaksha (p)

Kniha mě vůbec neoslovila.Jednu hvězdičku dávám jen proto že kniha mě nenudila až natolik že bych ji odložila.Ale jinak žádná senzace to za mě určitě není.

27.06.2020 1 z 5

Svědkové z továrny na smrt Svědkové z továrny na smrt Eric Friedler

No co napsat.Kniha je opravdu drastická a místy až nechutná.Popisuje vše do detailů a jen opravdu silný jedinec to zvládne bez jakéhokoliv zastavením nad tou hrůzou.

Natascha Kampusch Natascha Kampusch Allan Hall

Kniha se mi celkem dobře četla jen mě nevtáhla moc do děje.Styl psaní na mě působil že je to vlastně normální,chtělo to spád a trochu více podrobností.

27.06.2020 2 z 5

Sonderbehandlung neboli Zvláštní zacházení Sonderbehandlung neboli Zvláštní zacházení Filip Müller

Kniha se dobře četla i přes ty hruzy.Určitě patří mezi ty lepší na toto téma a stojí za přečtení.

26.06.2020 4 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

První díl se mi líbil daleko více.Spise pohádka.

16.10.2021 2 z 5

Pod zámkem Pod zámkem Maude Julien

Knihu určitě doporučuj, vše je tu již popsáno

04.10.2021 5 z 5

Spartakiádní vrah Spartakiádní vrah Stanislav Bláha

Krátká kniha o vrahovi je pojata velmi jednoduše, žádné dlouhé a zbytečné detaily a okolnosti.Jen mě rušili kapitoly které se prolínají s příběhem co se právě děje ve světě i u nás které jsou více méně politického zaměření.

14.03.2021 3 z 5

Hodina děsu Hodina děsu Stephen King

Povídky byli zbytečně dlouhé a tak trochu mimo můj vkus.Od Kinga jsem čekala malinko víc.

01.01.2021 3 z 5

Když máte nadějí máte všechno!Trochu jsem bojovala se stylem psani,nakonec jsem jsi zvyklá a knihu bych řádila mezi ty lepší.

28.10.2020 3 z 5