Wasdy Wasdy komentáře u knih

Ostří trav Ostří trav Stan Sakai

Vtipný a čtivý komiks. Moc se mi líbila.
PS :Nejlepší je Gen.

Maska démona Maska démona Stan Sakai

Usagi je vtipný a čtivý komiks.
DOPORUČUJI. : D

02.09.2020 4 z 5

Učedník a pyramida Orků Učedník a pyramida Orků Taran Matharu

Konec minulé knížky byl dost napínaví, ale tenhle byl ještě napínavější, protože nemáme doma 3 díl.

Učedník Učedník Taran Matharu

Jak snadno se dá nesnášet záporné postavy i když jsou jenom v knize.
Kniha byla dobrá, moc se mi líbila. : D

Dcera čarodějky Dcera čarodějky Lene Kaaberbøl

Tato kniha je mojí velice oblíbenou. Vybrala jsem si jí v knihovně podle obálky. Příběh mě pohltil a knihu jsem přečetla (na moje poměry) rychle. knihu bych všem doporučila. : D

Průkopníci Průkopníci Timo Parvela

Tato kniha se mi líbila asi tak jako ta předchozí. Ne moc, ale špatná nebyla. KEPLER62 mě rozhodně nezklamal. Kniha se mi moc líbila doporučuji. : D

Cesta Cesta Timo Parvela

(SPOILER) Víc se mi líbili minulé díly, ale tenhle taky není špatný. Jsem zvědavá jak to bude vypadat na KEPLERU62.Knihu doporučuji všem moc. : D

Odpočítávání Odpočítávání Timo Parvela

První díl se mi asi líbil víc, ale tady se mi víc líbí ta Marie. Neříkám že Jony a Ari jsou špatní, ale já jsem holka, a proto se snadněji dokážu vžít do role hlavní postavy když to je žena, nebo holka. Knihu opravdu moc doporučuji. : D

Pozvánka Pozvánka Timo Parvela

Do téhle knihy se bylo opravdu snadné vžít do hlavní postavy a zažívat s ní stejná dobrodružství. Knihu opravdu moc doporučuji. :D

Princezna a hvězda Princezna a hvězda Markéta Prášková

To byl nejlepší díl celý série. Kniha se mi hodně líbila.. Určitě si jí přečtu ještě jednou. Je to jedna z mích nejoblíbenějších sérií. MOOOC DOPORUČUJI!!!!!!! : D

Bílá věštba Bílá věštba Markéta Prášková

(SPOILER) Kniha mi připadala ještě lepší než předchozí. Moc se mi líbil ten drak. Doufám že další díl bude ještě lepší, jestli to vůbec jde. Knihu určitě doporučuji. : D

Země čarodějů Země čarodějů Markéta Prášková

(SPOILER) Tahle kniha se mi líbila poněkud víc než první díl. Líbí se mi ten meč Adama. Knihu doporučím všem kdo milují knihy a fantazi. : D

Rodinné tajemství Rodinné tajemství Markéta Prášková

Knihu mi doporučila jedna kamarádka. Teď nechápu jak sem ji nemohla znát. Rozhodně doporučuji. : D

Anča a Pepík 3 - komiks Anča a Pepík 3 - komiks Lucie Lomová

02.09.2020 2 z 5

Anča a Pepík 2 - komiks Anča a Pepík 2 - komiks Lucie Lomová

Anča a Pepík 1 - komiks Anča a Pepík 1 - komiks Lucie Lomová

Bratři Lví srdce Bratři Lví srdce Astrid Lindgren

(SPOILER) Dojemná kniha, začátek byl velice smutný. Kniha byla fajn.

02.09.2020 5 z 5

Bella a Sebastián: Tajný dokument Bella a Sebastián: Tajný dokument Cécile Aubry (p)

Dobrá kniha, ale víc se mi líbil první díl.

02.09.2020 3 z 5

Bella a Sebastián (Útulek na Velkém Baou, Tajný dokument) Bella a Sebastián (Útulek na Velkém Baou, Tajný dokument) Cécile Aubry (p)

Tato kniha se mi opravdu líbila.

Super kniha. Gandalfa mám moc ráda. Doporučuji. :D

02.09.2020 4 z 5