Wasdy Wasdy komentáře u knih

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

U této knihy jsem trochu tušila konec. I tak je dobrá. Doporučuji. : D

02.09.2020 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

Tato kniha byla podle mého jedna z nejhorších v celé sérii.

02.09.2020 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Druhá má nejoblíbenější kniha. Doporučuji. : D

02.09.2020 5 z 5

Rozhodně nejlepší kniha z celý série.

02.09.2020 5 z 5

Skvělá kniha moc vám všem doporučuji tuto knihu přečíst. : D

02.09.2020 5 z 5

Harry Potter a Dary smrti Harry Potter a Dary smrti J. K. Rowling (p)

Tento díl Harryho je můj hodně oblíbený. Jo a já znám relikvie smrti ne dary smrti dejte like komu příde lepší relikvie smrti.

02.09.2020 5 z 5

(SPOILER) Tento díl Harryho Pottera mi přišel docela dobrý. Asi mám radši klasického Harryho, ale tady jsem opravdu nečekala konec knihy. A paní co prodává ve vlaku do Bradavic koláčky mi příde opravdu dobrá.Knihu doporučuju. : D

Anna z ostrova Anna z ostrova Lucy Maud Montgomery

Anna z Ostrova mi přišla dobrá jako všechny ostatní díly. Mám moc ráda tu kočičku. Moc doporučuji. :D

Anna z Avonlea Anna z Avonlea Lucy Maud Montgomery

Tato kniha mi přišla lepší než první díl. Byla čtivější. Všem doporučuji. : D

Alchymistova šifra Alchymistova šifra Kevin Sands

Tato kniha byla pro mě zajímavá svým vzhledem i názvem její příběh mě mile překlapil. Rozhodně doporučuji. :D

Anna zo Zeleného domu Anna zo Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Kniha Anna ze Zeleného domu se mi moc líbila, jen je škoda, že nebyla moc čtivá. Určitě doporučuju přečíst i ostatní díly. :D

08.08.2020 3 z 5