Warty Warty komentáře u knih

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Opět skvělá jízda. Záhadné zmiuení několika lidí, dvě dějové linie, které se nakonec hezky propojí a konec? Jako vždy naprosto strhující.

24.12.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Naprosto úžasné. Autorka skutečně umí čtenáře vtáhnout do děje, nešlo se od příběhu odtrhnout. Jsem ráda, že je to jen fikce a že to tak ve skutečnosti nedopadlo.

29.04.2021 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Další skvělý Carter. A ten způsob vražd... Páni, velice nápadité.

15.01.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Námět je zajímavý, kniha už méně. Do poloviny to bylo dokonce dosti nezajímavé a spíš než detektivku to připomínalo vztahovku. Druhá polovina byla sice lepší, ale nějak nemůžu zaplašit pocit, že vyřešení případu byla spíše náhoda, než důsledek schopností hlavní hrdinky. A když už jsem u ní, tak ta mě celkově moc nezaujala, ani jako detektiv, ani jako osoba.

21.11.2020 2 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Další skvělá detektivka. Zápletka úžasná, rozpletení ještě lepší a jako vždy zcela nečekaný závěr.

17.10.2020 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Tak to byla jízda, od začátku až do konce. Závěr pro mě velké překvapení. Nechte se taky překvapit.

08.10.2020 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Velice zábavný a zároveň smutný příběh. Přečteno za víkend, ztěží se od toho dalo odtrhnout. Vřele doporučuji.

28.09.2020 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Napínavé a velmi čtivé. Příběh byl dobře propracovaný a zajímavý. Weaver prostě umí, to se musí nechat.

08.09.2020 4 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Naprosto skvělá detektivka. Čtivé, napínavé, se skvělým závěrem.

15.08.2020 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Kniha se mi moc líbila, děj byl svižný a napínavý, zvrat na konci nečekaný. Navíc je příjemná změna, že hlavní hrdina není detektiv. Autor se tímto zařadil mezi moje oblíbené.

08.08.2020 4 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Moje první setkání s autorem a jestli jsou i další jeho knihy takové, tak se stane rychle mým oblíbeným. Zápletka skvělá, děj je napínavý a má spád. Kdo má rád severské detektivky, pro toho je to jasná volba.

28.02.2020 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Opět geniální! Skvělá detektivka plná nečekaných zvratů. Zcela zasloužených pět hvězd ;-)

10.11.2019 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Nesbo opět nezklamal. Skvělý příběh plný napětí a zvratů. A to zakončení... Prostě paráda :-)

20.01.2019 5 z 5

Ve stínu mafie Ve stínu mafie Jozef Karika

Hodně drsné, nic pro slabé povahy. Chvílemi se mi i dělalo docela zle, a to se považuji celkem za otrlého člověka. Ale jinak kniha velice dobrá, můžu jen doporučit.

05.03.2018 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Další zapeklitý případ Kim a její party. Opět skvěle napsáno s dávkou napětí a strhujícím rozuzlením.

26.11.2023 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Další skvělá detektivka ze série. Občas jsem měla trochu bordel ve vedlejších postavách, ale nakonec jsem se v tom zorientovala.

30.10.2023 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Další skvělá kniha,opět velmi napínavý a propletený případ. Rozuzlení jsem nečekala, takže detektivka jak má být.

18.11.2022 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Opět skvělá a napínavá detektivka. Jako vždy se to četlo samo. Carter prostě nikdy nezklame.

09.10.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Nebylo to špatné, místy to bylo opravdu napínavé, ale vztahová linka mezi Marou a Neilem mi vyloženě lezla na nervy. Bylo to takové na mě až moc přeslazené.

17.08.2022 3 z 5

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

Musím říct, že tento díl série se mi tolik nelíbil jako ty předchozí. Přestože jsem se na knihu těšila, rozdělení do tří příběhů mi moc nesedělo. I tak na autora nezanevřu a budu se těšit na další díl.

02.07.2022 3 z 5