warca warca komentáře u knih

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Kniha měla pěkný děj. Jen mi tam něco chybělo

04.02.2015 3 z 5

Klíč Klíč Mats Strandberg

Ani třetí díl nezklamal.Dšj hezky plynul, ale přišlo mi, že se pořádně rozjel až ke konci. Samozdřejmě mi přišlo strašně líto Rebeky, Eliase a Idy :( Jenže, co se dá dělat?

27.01.2015 5 z 5

Oheň Oheň Mats Strandberg

Tenhle díl byl naprosto super, jen mě dost vadí ten konec :P

21.01.2015 5 z 5

Kruh Kruh Mats Strandberg

skvělá kniha! jen moc roztáhlá ...

21.01.2015 5 z 5

Hořkosladký život Hořkosladký život Lauren Conrad

vážně nečekaný konec

20.01.2015 4 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Lauren Conrad

Celkem hezká oddychovka. Popisovaný život L.A. se mi líbí. jen jedna věc mě děsně rozčiluje. Vlastně NĚKDO- MADISON :P

16.01.2015 4 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Celkem hezká kniha. Začátek trochou drhnul, ale pak se děj pribehu krásně rozběhl.

13.01.2015 4 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Tahle kniha mě celkem mile překvapila, přestože její obálka mě spíš odrazovala. Nakonec se z knihy vyklubalo moc hezké oddechové čtení. Přečetla jsem ji jedním dechem zvědavá, jak to celé skončí. :)

11.01.2015 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Druhý díl byl napínavý a strhující jako první. Nemohla jsem se ho dočkat!
Třeba TEN incident s Kopem ve skříni :3 No tedá... Vážně hustý :D
A teď se zase nemůžu dočkat posledního dílu. Doufám, že to dobře dopadne. Tahle série je prostě úžasná a druhý dil jsem přečetla zase během jednoho dne. ROZHODNĚ DOPORUČUJI! ;)

11.01.2015 5 z 5

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

V knize se nic moc nedělo jen konec se trochu rozjel. Dost se tam řešilo kdo komu co udělal. Nic extra ale jinak pěkné čtení.

09.01.2015 3 z 5

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

Ještě lepší než první díl! Kniha mě naprosto pohltila a Oriona jsem si hned zamilovala ♥
Nemůžu se dočkat dalšího dílu! Tuhle sérii rozhodně doporučuji!

06.01.2015 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Tato kniha se mi velmi líbila a úplně mě její děj pohltil :)

04.01.2015 5 z 5

Julie v nesnázích Julie v nesnázích Andrea Wandel

Trochu slabší, ale celkem to ujde. Pěkné odpočinkové čtení

01.01.2015 3 z 5

Záhada jezera Echo Záhada jezera Echo Gabi Adam

Tuhle knížku jsem dostala už jako malá holka a stále se mi moc líbí :)

01.01.2015 5 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Nejdřív jsem si říkala, že to bude jako většina knih, ale bylo to trochu jiné a kniha mě chytla :) Jenže ke konci mě to začalo zase nudit. No uvidím u dalších dílů...

31.12.2014 4 z 5

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

Ani tento díl nezklamal :D Super strhující kniha! A byla vážně skvělá část o tom, že Leo potkal Kalipso :D

31.12.2014 5 z 5

Hadí spirála Hadí spirála Christy Raedeke

Druhý díl mě moc nebavil a jak řekla Attia: Je tam moc informací. Ani jsem to nestačila pobírat do hlavy. Od knihy se mi dostala pouze jedna věc a to zklamání. No nic. Snad se dokopu k poslednímu dílu :D

28.12.2014 3 z 5

Tady a teď Tady a teď Ann Brashares

Kniha byla ze začátku trochu nuda potom se to trochu rozjelo. Jediné, co mi vadilo byly ty hrozné přezdívky. Myslim si, ze autorka měla dobrý nápad, který se jí nepovedlo tak úplně převést do reálu.

23.12.2014 3 z 5

Černý jezdec Černý jezdec Kristina Hlaváčková

Knihu jsem nedočetla, protože mě tenhle díl vůbec nebavil. Netuším proč. Je možný, že to bylo kvůli tomu, že jsem si nepamamtovala postavy z prvního dílu. Zkrátka mě to zklamalo a ještě si rozmyslím, jestli se nakonec vrhnu na ten třetí díl ...

19.12.2014 2 z 5

Vězení Vězení Robert Muchamore

Tohle byla naprosto úžasná kniha !

19.12.2014 5 z 5