Vězení

Vězení https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9542/vezeni-cherub-9542.jpg 5 247 25

Cherub série

Podle amerického práva mohou děti, souzené za zvlášť těžké zločiny, dostat stejný trest jako dospělí. Dvě stě osmdesát těchto dětí žije ve vězení Arizon Max ve vyprahlé arizonské poušti. Na jedné z nejnebezpečnějších misí jednotky Cherub nastoupí dvanáctiletý agent James Adams pod falešným jménem do vězení, kde se má spřátelit s jedním z chovanců a pak ho dostat ven...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

Maximum Security , 2005

Hanncha
23.05.2022 4 z 5

Celá série je pro mě srdeční záležitost. Doporučuji!

hankapimi
01.12.2021 3 z 5

Generace mých dětí vyrostla na Čtyřlístku, generace mých vnuků miluje Cheruba. Musela jsem pokouknout, proč se jim tato série tak líbí, až jsem se dobrala konce 3. dílu Vězení. Autor píše pro mládež a puberťáky čtivě, napínavě a akčně. Jen jsem měla problém s desetiletou Lauren, u které mimořádné výkony a reakce naprosto neodpovídaly věku, ale to mládež určitě nebude řešit. Nakonec babičky asi nebudou cílová skupina této série :) .....

KajkaMicinka
19.04.2021 5 z 5

Opět další krásný díl, místy jsem se až bála.

Kikulka97
01.04.2020 4 z 5

Nepřestane mě to bavi. Strhující třetí díl mě pohltil a než jsem se nadávala byl konec. Skvělá série :D

vodopad152
01.11.2019 4 z 5

Začátek této knihy byl pomalejší, ale nakonec se to moc dobře rozjelo. Úžasný díl. Už teď se těším na další :D

kyticka152
18.09.2019 4 z 5

Knihu jsem četla po dlouhé mezeře mezi předchozím dílem. Překvapilo mě, jak příběh dokáže vtáhnout i přesto, že už nepatřím do cílové skupiny. James s Lauren tvořili skvělou dvojku. Příběh byl částmi i napínavý, přesto že víte, jak vše skončí. Ráda si přečtu další díl. Doporučuji k přečtení!

Laura99
27.08.2019 5 z 5

Moje třetí kniha o Cherub a už se moc těším na další.

Zlatinka.Emilly
14.08.2019 5 z 5

Od Muchamore moje první kniha a mohu říct, že se mi docela líbila. Jen jsem čekala víc materiálu z prostředí vězení, protože jsem si tuto knihu vybrala do Výzvy, tak nevím, jestli sem patří. Zarazilo mě, s jak malými dětmi se pracuje ve výcvikových táborech. Jejich charakter se dá lehce zlomit a nastavit poslušnost. Pokud organizace Cherub pracovala pro dobrou věc, tak ano, souhlasím, ale šokovalo mě, když Lauren musela v krutém mrazu přeplavat řeku. Mělo ji to zlomit? Nebo naopak posílit? A tahle desetiletá holčička zvládla mnohem víc. Je to fikce nebo skutečnost?

work
21.07.2019 1 z 5

Pokud máte rádi dobrodružství Čtyřlístku, bude se vám tahle knížka líbit.
Předpokládám, že je to knížka pro mládež, nejsem si ale jistý pro jakou. Sedmnáctiletým příhody malých dětí budou těžko imponovat, desetiletí jim neporozumí. Cílová skupina je ale daná a to diktujte mimo jiné i to, že žádná z postav nezemře, ani když jí do zad vysypou zásobník, že mladiství supernebezpeční vězní v Arizona Max vedou konverzace o maminkách, a že navzdory tomu, že jde o vyvrhele společnosti, při zmíněných konverzacích ještě používají slova jako ´prosím´ a ´děkuji´. Knížka mi tak ze všeho nejvíc stavbou příběhu připomněla sešity Čtyřlístku, kde má zločin podobně něžné hrany a od hlavních představitelů dostanete obdobnou dávku akce. Takže proč ne.

Thromulus
15.05.2017 5 z 5

Celá série Cherub je zkrátka boží a kniha Vězení je jedna z nejlepších!

adelinka
28.02.2017 5 z 5

Toto bol tretí diel, aj keď je to literatúra pre deti a mládež, čítala sa mi veľmi dobre. Je o deťoch, ktoré sú cvičené pre tajné misie. Žijú, učia sa a trénujú v Cherube - v utajenom areáli a každý jeden musí prejsť výcvikom......veľmi dobré čítanie.

AnonymBezejmen
14.02.2017 5 z 5

Nejlepší díl série.

kyklop123
06.03.2016 5 z 5

Za mě zatím nejlepší kniha serie, konečně to bylo trochu "drsnější" (myslim tim ne tolik dětský) a to já mám rád... Navíc postava Dave je dost zajímavá, škoda že je "na scéně" jen chvíli...

Shinju
14.02.2015 5 z 5

Pokračování skvělé. Knížka opět nezklamala. (〃^∇^)ノ

warca
19.12.2014 5 z 5

Tohle byla naprosto úžasná kniha !

Nelly
05.09.2014 5 z 5

Super! Zatím nejlepší díl...

anibeni
12.03.2014 5 z 5

Vynikající díl... Ač jde o třetí díl ze série, stále si drží vysoký status.. Kniha je vážně dobře napsaná a já od ní nedokázala vůbec odejít..

Leslie739
18.09.2013 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil především tím, že James musí prostě uvažovat a jednat sám, nemá žádnou podporu. Je to už hodně do psychiky. Dle mého, každopádně se mi opět moc líbí.

AjťačkaTýnka
29.08.2013 5 z 5

Miluju CHERUB od první chvilky. Vůbec mi nevadí, že byl James tlusťoušek, prostě je to moje dětská láska a už to tak asi zůstane.
Vřele doporučuji přečíst :)

Jack Bauer
26.11.2012 5 z 5

Všechny díly Cherub jsou velmi jednoduché a naivní, ale moc hezky se čtou.Literatura pro děti.

vězení, věznice

Robert Muchamore