w.d.taylor w.d.taylor komentáře u knih

[Moje hvězda] 1 [Moje hvězda] 1 Aka Akasaka

Úžasné! Viděla jsem i anime Oshi no ko, ale manga má stále to své kouzlo. Pokud se vám líbí temný příběh skrytý za záclonou příjemného a pěkného příběhu, tato manga je přímo pro vás!

07.04.2024 5 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Úžasné! Nic jiného nemohu říct. Je v tom vše! A navíc tito upíři nejsou jako z Twilight ságy, toto jsou opravdový drsní chlápci, co si těch pět hvězdiček opravdu zaslouží!!!!!!!

07.03.2024 5 z 5

Karmínové pouto Karmínové pouto Rosamund Hodge

Prostě skvělé! Co jiného bych tomu měla dodat?
Příběh mě zpočátku moc nezaujal, ale během krátkých okamžiků si mě získal a nenechal mě se od něj odtrhnout.
Je tam vše od romantiky až po nenávist, bolest a zradu. A navíc oceňuji, že je to originální a jde vidět, že si s tím dala spisovatelka velkou spoustu práce.

04.03.2024 3 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

No... Možná jsem trochu čekala to násilí na oběti když je to o té mafii. Ale i toto ušlo. Příběh má dobrý děj a není na něj nic špatného. Takže jo, kniha je fakt dobrá.

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Hodně vtipný díl! Je to opravdu dobrá kniha a skoro v mých očích překonala i druhý díl.

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Erotika, štěstí, smutek, smíření a zase erotika. Je to opravdu dobré čtení. Kdyby to šlo dám tomu 10 hvězd!

Zajímavé časy Zajímavé časy Terry Pratchett

Miluji to. Miluji to, jak si Terry Pratchett vytáhne z historie nějakou tu událost a udělá z ní takový masterpiece!

Nevídaní akademikové Nevídaní akademikové Terry Pratchett

Fotbal a mágové, co jiného k tomu dodat. Zábava tam byla neuvěřitelná, ale také nám zde Terry Pratchett ukazuje nové postavy nový pohled na Neviditelnou Univerzitu. Tak jako ostatní díly je i tento dokonalí!

Poslední kontinent Poslední kontinent Terry Pratchett

Miluji to! Terry Pratchett prostě nikdy nezklame! Nic tam nechybí, je tu Zavazadlo, můj milovaný smolař Mrakoplaš a samozřejmě je zde i kontinent XXXX.
Je to zase velmi komické a samozřejmě i zajímavé. Zase se zde dozvídáme něco o Zeměploše. Opravdu dobře napsaná kniha u které jsem se nemohla přestat smát.

Magický prazdroj Magický prazdroj Terry Pratchett

Magie, komedie, mágové a zace magie. Co víc bych si mohla přát!!! Terry Pratchett je borec!!!

Kobercové Kobercové Terry Pratchett

Pokojné čtení. Taktéž je to úplně první dílo génia Terryho Pratchetta. Opravdu se mi to líbilo.

14.02.2024 5 z 5

Stříbrné oči Stříbrné oči Scott Cawthon

Miluji FNAF! To je důvod proč čtu tuto knižní sérii.
pěkné popsání animatroniků. Jsem spokojená.

14.02.2024 5 z 5

Krajka Krajka Shirley Conran

Mnoho z vás může odradit to, že ta kniha je OPRAVDU obrovská, ale stejně tak je i skvělá. Z počátku jsem měla problém pochopit děj, ale pak se to rozjelo a já tu knihu přelouskala jedním dechem! Doporučuji těm, co mají rádi trochu krutější témata, nebo spíše krutou realitu. Toto je pravé zobrazení kruté reality! A proto se mi tak zalíbila, není to žádný předvídatelný šlágr!
Opravdu doporučuji!!!!!!

14.02.2024 3 z 5

Ten zatracený případ v Kosí ulici Ten zatracený případ v Kosí ulici Carlo Emilio Gadda

Ano, je to stará kniha, ale i tak jsem se v průběhu čtení cítila zmateně. V minulém století si jí lidé nejspíše užívali ale... no pro mě zase tak záživná nebyla. Ale aspoň mám ve své sbírce knih nějaký ten starší kousek.

09.02.2024 1 z 5

16-03-20 16-03-20 Veronika Pekárková

Trochu promarněný potenciál příběhu řekla bych. Ale zase na druhou stranu tam byla spousta vtipných a zároveň neokoukaných momentů! Konec se mi zdál trochu urychlený a nezakončený, ale na to, že to napsala tak mladá autorka klobouk dolů. Škoda, že nepíše další knihy, od ní bych si koupila i další její tvorbu.
Bylo to příjemné a klidné čtení, doporučuji!

09.02.2024 2 z 5

Prečo ja? Prečo ja? Juliette

No jako... ze začátku jsem ani nevěděla, o čem se tam píše, ale pak asi v půlce jsem se začetla a dala jsem to jedním dechem. V některých případech mi té autorky bylo i líto. Ale konec mě opravdu pobavil, ne že by byl vtipný to zase ne, ale pěkně uměla vystihnout reakce ostatních osob.
Tato malá knížka je také malým okénkem do historie, a to ne moc daleké. Bylo zajímavé si tuto knížku přečíst, i když ve slovenštině, ale to pro mě jakožto Čecha nebyl moc velký problém.

Trnitá cesta Trnitá cesta Erin Hunter

(SPOILER) Hej jako... na můj vkus to bylo trochu víc brutální, než jsem od této knižní série čekala ale... no je dobrá jakožto pokračování příběhu.

09.02.2024

Nekonečné jezero Nekonečné jezero Erin Hunter

Toto je asi můj nejoblíbenější díl. Opravdu krásně zpracované!

Psí běsnění Psí běsnění Erin Hunter

Miluji to napětí, které autorka vytvořila. Přečetla jsem to jedním dechem!

Temnota padá Temnota padá Erin Hunter

Ani nevím, co napsat, protože nemám slov! opravdu se mi líbila!