Vvvera Vvvera komentáře u knih

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha se mi četla dobře. Dost mi to připomínalo Dívku ve vlaku. Protože hrdinky prožívají to samé, tak jsem nejednou musela otočit zpět a podívat se, kterou zrovna čtu :).

13.11.2017 4 z 5

Za zdmi paláce Za zdmi paláce Cay Garcia

Jedna hvězda za přebal.
Absolutně nedůvěryhodná knížka, ztráta času.

25.10.2017 1 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

Není to severská krimi ani thriller, spíš taková zpověď rozmazlené holky z bohaté rodiny, které se z minuty na minutu podělal celý život. Zajímavé čtení, sice žádný "napínák", ale našla jsem tam dost postřehů, o kterých jsem dlouho přemýšlela.

23.10.2017 3 z 5

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Nejlepší díl série, bez debat. A ten závěr? Nutně potřebuji další díl..

10.04.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Do 3/4 knihy jsem se doslova prokousávala a nemohla jsem se začíst. Několikrát jsem ji odložila a pak se k ní zase vrátila, ale dočetla jsem.
Většina knížky je velká nuda, což je velká škoda.
Jsem dost zklamaná, čekala jsem víc. Nedoporučuji.

22.01.2017 2 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Já jsem nadšená. Moc se těším na Hrob v horách.
Vyprskla jsem smíchy, když se Sebastian dozvěděl o Harraldsonovi, jako o novém řediteli věznice a komentoval to větou: Vy jste losovali?!

16.01.2017 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Moc se mi líbil seriál Most (scénář H. Rosenfeldt), a tak jsem si na doporučení kamarádky nemohla nechat ujít ani tuto sérii. Když pominu vraždu a její vyšetřování, výslechy atd., tak se mi hodně líbil i popis chatakterů jednotlivých postav, vztahů mezi nimi. Jsem dost zvědavá, jak se budou vyvíjet dál. Skvělá detektivka.

12.01.2017 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Pro mě mnohem lepší než V lese visí anděl. Propracovaný příběh, slepé uličky ve vyšetřování mám ráda, ale tentokrát mě dost štvala věčně zfetovaná Mia, škoda mohlo to být za 5*.

20.12.2016 4 z 5

Osudový dluh Osudový dluh Olle Lönnaeus

Nebylo to vůbec špatné. Původně jsem chtěla dát 4*, ale hlavního hrdinu jsem si prostě neoblíbila takže za tři*.

02.12.2016 3 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Krátké kapitoly, dobrý příběh za tři hvězdy. Chybělo mi tam to wow...žádný neočekávaný zvrat nebo rozzuzlení... od thrilleru roku čekám víc.

15.11.2016 3 z 5

Mrcha? Mrcha? Tereza Čiháková

Příběh s prostitutkou - mrchou mě bavil daleko více než Co muži dali a vzali. Je to taková pohádka o popelce prostitutce, která k penězům přišla...

10.11.2016 3 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Naprosto skvělé, přečteno jedním dechem. Rozhodně všem doporučuju.

04.11.2016 5 z 5

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Dobře sepsané příběhy evropanek, které se zamilovaly do muslimů. Kniha je tak akorát dlouhá, aby obsáhla to podstatné. Z některých příběhů až mrazí...láska nebo co to je, je fakt slepá, blbá, zabedněná...

03.11.2016 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Tato autorka mě prostě baví. Kniha se mi moc líbila, je skvěle napsaná.

03.11.2016 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Moje první kniha od autorky. I když jsem nečetla první díl, tak se mi příběh plný psychopatů líbil.

03.11.2016 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha se mi líbila a dobře se četla. Těsím se na Sovu..

03.11.2016 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Příběh se mi líbil, nenudilo mě to. Ale je fakt, že některé popisy situací, popř. míst mohly být stručnější.

03.11.2016 3 z 5