Vondraz Vondraz komentáře u knih

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Wau..po první kapitole, která byla jak z druhořadého románu, se příběh tak krásně rozvinul. Nádherné, čtivé, dojemné

30.06.2017 5 z 5

Letopisy Narnie – komplet Letopisy Narnie – komplet C. S. Lewis (p)

Příběh Narnie, je krásný. Asi to nebude davové počteníčko, ale pro mě osobně příběh s přidanou hodnotou.

30.06.2017 5 z 5

Byla jsem jedna asi z posledních kdo odolával Bradavicím. Naprosto se nechápu. Krásný příběh, úžasně propracovaný do nejmenších detailů. Poklona před autorkou a její fantazii a umem popsat vše čtivě, srozumitelně a vůbec....best

30.06.2017 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Letopisy Narnie, je srdcovka, krásný příběh.

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Velmi čtivé, přesto bych tuto knihu nemusela číst dvakrát. Celkem zajímavé propojení pohledů muže a ženy, ale často na úkor kvality, mnoho osoudových příhod, navíc silně přitažených.
Autora chválím za čtivost.

30.06.2017 1 z 5

Selský baroko Selský baroko Jiří Hájíček

první kniha od tohoto autora, jsem z jč, tak mi bylo sympatické prostředí. Téma zajímavé a však z celkový dojem je max 80%,

31.03.2017 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

mno....celkem zbytečná kniha.... chvílemi hodně trapná...

20.01.2017 1 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

dojemná kniha ...

19.01.2017 5 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Hmmm prave docteno...silny pribeh, rozhodne doporucuji precist, misty hodne syrovy, zaroven dojemny.

15.07.2017 5 z 5

zajimavá kniha, ale má zmlsanost představením Jaroslava Duška mi nedovoluje dát plný počet

30.01.2017 4 z 5

Rajská zahrada Rajská zahrada Ernest Hemingway

čteno asi ve dvaceti a vím že jsem tím příběhem hodně žila

30.06.2017 5 z 5

Jestli počkáš trochu dýl, tak sem přijde krokodýl Jestli počkáš trochu dýl, tak sem přijde krokodýl Lukáš Pavlásek

Pavlaska mám ráda, knižku jsem koupila dceři a básničky jsou mile vtipné.

30.06.2017 4 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Dloooouho mi trval začátek, několikrát jsem se ke knize vracela. Po překonání prvních asi 3 kapitol, se z Čar života stal příjemný a čtivý příběh.

30.06.2017 4 z 5