Vlaštovka0 Vlaštovka0 komentáře u knih

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Jedna z nejlepších knih, co jsem četla.

01.03.2018 5 z 5

Osm hor Osm hor Paolo Cognetti

Skvělá kniha, i když konec mě mrzel.

11.10.2017 5 z 5

Pád Pád Simon Mawer

Opravdu silný příběh, z kterého budu ještě chvíli na měkko.

16.08.2017 5 z 5

Dělám si to sám Dělám si to sám Martin Váša

Vtipná oddechová knížka.

31.07.2017 5 z 5

Na konci samoty Na konci samoty Benedict Wells

Jedna z nejlepších knih, co jsem četla.

27.06.2017 5 z 5

Řeka, která teče pozpátku Řeka, která teče pozpátku Jean-Claude Mourlevat

Krásný příběh. Rozhodně doporučuji! :)

11.06.2017 5 z 5

Vysněný život Ernesta G. Vysněný život Ernesta G. Jean-Michel Guenassia

Jedna z nejlepších knížek, co jsem četla. Úplně mě dostala!

18.01.2017 5 z 5

Emil Běžec 00:10 Emil Běžec 00:10 Pavel Kosatík

Skvělá knížka!

13.12.2016 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Naprosto skvělá kniha. Takový žánr většinou nečtu, ale tahle mě opravdu dostala. Doporučuju!

30.10.2016 5 z 5

Vlčí ostrov Vlčí ostrov Lajla Rolstad

Hodně odpočinkové čtení. Přidejte mi, že se tam nic moc nedělo a připomínalo mi to spíše slohovku do školy.

27.08.2016 2 z 5

Klub nenapraviteľných optimistov Klub nenapraviteľných optimistov Jean-Michel Guenassia

Naprosto skvělá knížka. Můžu jen doporučit!

17.08.2016 5 z 5

Himmlerova kuchařka Himmlerova kuchařka Franz-Olivier Giesbert

Oddechové čtení. Hlavní hrdinku si buď oblíbíte, nebo ji nemáte rádi. Mě příliš nesedla, ale kniha mě bavila.

02.08.2016 4 z 5

Nejhodnější chlapec Nejhodnější chlapec Eli Gottlieb

Příjemné nenáročné čtení. Líbí se mi, že je to napsáno z pohledu autisty s jeho pocity a strachy. Ideální oddechová knížka.

02.08.2016 5 z 5

Příběhy jedné noci Příběhy jedné noci Peter Høeg

Povídky zajímavé, ale musela jsem se na text hodně koncentrovat. Docela náročná knížka na četbu.

30.07.2016 4 z 5

Láska je věčná, dokud trvá Láska je věčná, dokud trvá Franz-Olivier Giesbert

Zvláštní, šokující, ale i zábavná knížka. Hodně se točí kolem sexu. Ať už se jedná o dvanáctiletou holku, která se oddává svému šedesátiletému manželovi,nebo o zoofilii... Místy jsem byla opravdu znechucená, ale knížka mě i přesto bavila.

27.07.2016 4 z 5

Královna triatlonu Královna triatlonu Natascha Badmann

Knížka byla fajn a inspirativní. Škoda jen, že tak krátká.

28.06.2016 5 z 5

Znovu Provence Znovu Provence Peter Mayle

Skvělá knížka. Ideální čtení pro chvíle pohody a odpočinku. Od autora jsem četla 7 knížek a jsem vždy spokojena.

12.05.2016 5 z 5

Ispirato da Italia: Všichni ke stolu Ispirato da Italia: Všichni ke stolu Alice Rossi

Skvělá kuchařka. Je taková, jakou je italská kuchyně- jednoduchá. Líbí se mi, že v této kuchařce stačí pár ingrediencí, na rozdíl od jiných kuchařek, kde je surovinama popsána i celá stránka. Rozhodně doporučuji.

12.05.2016 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Naprosto skvělá kniha! Od první chvíle jsem se od ní nemohla odtrhnout.

28.04.2016 5 z 5

Toskánská vinice: Sen milovníka vína Toskánská vinice: Sen milovníka vína Ferenc Máté

Ráda čtu oddechové knihy o Francii a Itálii a tahle se mi zrovna moc líbila. Zaujalo mě autorovo zápálení do výsatby vinic a péči o ně. Je mi jasné, že některé pasáže si autor přibarvil, ale přesto to bylo skvělé čtení a můžu jen doporučit.

28.04.2016 5 z 5