Vlastina67 Vlastina67 komentáře u knih

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Dobrá detektivka - je vidět, že J. K Rowlingová umí psát i jiné příběhy, než ty o Harrym P. I když jsem se chvílemi v ději Bombyx mori ztrácela stejně, jako Hella v předchozím komentáři.

20.07.2016 4 z 5

Když je láska slepá Když je láska slepá Luisa Buresch

Knížka mě vůbec nebavila - hlavní hrdinka vůbec nevěděla co chce a strašně mě tím vytáčela :-)

20.07.2016 2 z 5

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

Musím souhlasit s předchozími komentáři - nejslabší díl trilogie. I když těžko můžeme soudit někoho, kdo prožil tolik hrůz a utrpení. Nevíme, jaké šrámy na duši by to zanechalo na nás. Poslední kapitola knihy byla důstojným zakončením tohoto velice silného příběhu.

20.07.2016 3 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Nemohla jsem se dočkat, až se do knížky pustím - v knihovně na ni bylo hodně rezervací. Nezklamala mě, i když jsem během čtení byla hodně smutná. Skvělé pokračování Měděného jezdce, jen závěr byl trochu přitažený za vlasy, ale přejme hrdinům po tak dlouhém trápení shledání a naději na společný život.

20.07.2016 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Měděný jezdec je nejlepší kniha, jakou jsem kdy četla. Příběh je velice silný. Autorka věrohodně popisuje utrpení lidí během blokády Leningradu i ostatní válečné události. Jen si myslím, že kniha by mohla být o 200 stran kratší. Erotikou nabité dny v Lazarevu vrhají stín na jinak dokonalý příběh.

Povídky Povídky Zdeněk Svěrák

Příjemné čtení - pan Svěrák nikdy nezklame.

Nové povídky Nové povídky Zdeněk Svěrák

Souhlasím s předchozím hodnocením - pohlazení po duši. Pan Svěrák je moudrý muž a jeho knížka je milá.

Filmové příběhy Filmové příběhy Zdeněk Svěrák

Pan Svěrák je velice moudrý muž a jeho knížky se čtou úplně samy - pohoda, klídek, leháro :-)

17.06.2016 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Autora mám ráda, ale tato kniha se mi moc nelíbila - jak jsem se na ni těšila, tak mě dost zklamala. Nemohu obdivovat nájemného vraha, který kvůli "zakázce" zabijí i nevinné lidi.

15.06.2016 2 z 5

Odvažte psy Odvažte psy Maureen Jennings

Asi jsem moc ovlivněná seriálem, který miluji, a tak mě knížka moc nenadchla. Kdyby se mi dostala do ruky dřív, než jsem viděla televizní zpracování, tak by to třeba bylo obráceně :-)

15.06.2016 3 z 5