vladka2104 vladka2104 komentáře u knih

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Od této knihy jsem čekala daleko víc. První dvě třetiny byla nuda a konec knihy naprosto předvídatelný.

26.12.2016 3 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Skvělé počtení, nemohla jsem se odtrhnout, ještě že jsem měla dovolenou :-)

26.06.2014 5 z 5

Nikdy nelži Nikdy nelži Hallie Ephron

Přečteno za den. Skvělé, přišlo mi to jako od Joy Fieldingové.

03.06.2013 5 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Několik příběhů, které se v závěru knihy spojí. Knížku jsem si koupila, že byla levná a nic od ní neočekávala. Byla jsem hodně překvapená. Napínavé, super čtení.

01.08.2012 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Při čtení této knihy jsem měla pocit deja vu. Knížku jsem před tím nikdy neměla v ruce, musela jsem vidět film. Nikde na netu jsem ho ale nenašla, tak nevím... Ale přesně se mi postupně vybavovaly detaily. Každopádně tahle kniha je můj šálek kávy - záhadná zmizení, to je moje.

15.03.2012 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Napínavá, ale i vtipná, čtivá, prostě skvělá knížka.

18.11.2011 5 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Moje nejoblíbenější knížka, poprvé jsem ji přečetla na jeden zátah. Bohužel jsem ji půjčovala, až jsem o ni přišla :-(

12.09.2011 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Pro mě bohužel nejslabší z jeho knih. Začátek s Jelenou vypadal slibně, bohužel pak už jen nuda. A humor tentokrát nula.

18.12.2021 3 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Dlouho už mě žádná kniha tak nechytla. Napínavé od začátku do konce. A překvapivý závěr navíc.

05.07.2016 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Skvělé!!! Po dlouhé době kniha, která mě naprosto chytla. Konec překvapil.

18.05.2013 5 z 5

Ledová past Ledová past Kitty Sewell

Příjemné oddychové čtení. Závěr mě bohužel nepřekvapil, předvídala jsem ho skoro od začátku knihy.

19.11.2012 4 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Zezačátku mě kniha trochu nudila, ale tak od poloviny mě chytla a nepustila. Napínavé až do konce.

03.11.2012 4 z 5

Zlý úmysl Zlý úmysl Lisa Jackson

Souhlasím...napínavé, velmi čtivé...

04.08.2012 5 z 5

Sběratel Sběratel John Fowles

Tak jsem si knihu koupila na základě zdejších komentářů a jsem zklamaná. U deníku Mirandy jsem se doslova nudila. Knihu jsem dočetla jen proto, abych se dozvěděla, jak dopadne.

04.02.2012 2 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Od knížky jsem se nemohla odtrhnout, napínavé od začátku do konce...

28.12.2011 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Začátek slibný, konec příliš překombinovaný, čekala jsem víc.

13.11.2011 3 z 5

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

Napínavý thriller, plný překvapení... 5 hvězdiček je málo, dala bych víc.

06.11.2011 5 z 5

Slunce, seno, Troška Slunce, seno, Troška Petr Markov

Knihu jsem dostala. Přečetla jsem ji na dovolené. Napsáno moc pěkně. Vzhledem k tomu, že filmy znám nazpaměť, tak u čtení zafungovala představivost a bylo to skoro jak sledování filmů.

17.07.2022 5 z 5

Intenzita Intenzita Dean Koontz

Skvělé!!! Přečteno za necelý den. Napínavé od začátku až do konce.

05.05.2014 5 z 5

Džungle rtěnek Džungle rtěnek Candace Bushnell

Knihu jsem dostala od kolegyně, sama bych si ji nikdy nekoupila. Dočíst jsem ji nedokázala. Po 3 týdnech utrpení jsem ji v půlce odložila. Pro mě naprosto o ničem.

23.09.2013 odpad!