ves.lucie ves.lucie komentáře u knih

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Pokračující vlna oddechovky, nicméně přiznám, ze názory Ashy byly někdy na pěsťovku. Buď a nebo, žádné nic mezitím. Nakonec to byl přesladký happyend, ale to se dalo očekávat. Jsem zvědavá na třetí díl :-) zřejmě opět oddechovka :-)

10.05.2024 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

To byla tak krásná oddechovka :-) příjemné čtení!

29.04.2024 5 z 5

Zvrácený Zvrácený Jodi Ellen Malpas

Paradni, paradni! Tesim se na pokracovani :-)

30.09.2023 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

To byla panecku paradni pecicka!

13.09.2023 5 z 5

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

Na tuto knížku jsem se moc těšila a když jsem byla zhruba v polovině knihy, chtěla jsem to zabalit .. obálka opravdu zajímavá, ale to je za mě vše .. je to poprvé, kdy jsem knížku z druhé půlky jen přeskákala, abych si ověřila, že jsem o nic nepřišla ... za mě velké zklamání, další díly už číst s největší pravděpodobností nebudu

02.08.2023 2 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Druhy dil jsem zhltla s jednou prestavkou a jsem natesena, jak to rozvine autorka v treti casti, uz aby vysla :-)

04.06.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Na knihu jsem se velmi těšila a je prostě zvráceně skvělá :-) čekám, jak se to rozjede v druhém díle, který jsem začala hned po přečtení prvního a budu vyhlížet ten poslední, protože tam zřejmě nastane to WOW odhalení toho všeho :-)

01.06.2023 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Stacey Kennedy

Nejlepsi dil z cele serie :-) precteno na jeden zatah, paradni oddych :-)

28.05.2023 4 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Priznam, ze jsem se s knihou trochu trapila a nekolikrat odlozila. Dneska jsem se hecla a docetla ji, zacala me bavit cca na sté strance. Jsem rada, ze je docteno :-)

27.05.2023 3 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Tohle byl silny a dojemny pribeh

30.04.2023 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Odreagovačka na odpoledne :-) četlo se to rychle a samo

16.02.2023 3 z 5

Je to krásná kniha a "nadělění", stránky plné smíchu, ale i slz. Doufám, že se dočkáme další knihy :-)

25.01.2023 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Hezke a prijemne rozptyleni, pribeh se mi libil. Dalo se ocekavat, jak to bude vedeno, ale i tak se naslo nekolik prekvapivych momentu :-)

27.06.2020 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Čekala jsem od knihy mnohem větší zápal a že ji nebudu tolik odkladat, protoze je "dlouha" .. predchozi knihy autorky me bavily mnohem vice.

26.01.2020 2 z 5

My My Elle Kennedy

s hodnocením jsem čekala, až dočtu obě knížky :-) musím říct, že jejich příběh je naprosto úžasný :-) pár „Wesmie“ je prostě cool a kluci se mi líbily už v knihách, kde se o nich zmiňovalo :-) Knížky jsem hltala, jak mi čas dovolil a byla jsem nadšená. Ne každému může být toto téma příjemné a autorky se nebály peprných scén, které to celé krásně okořenily :-) za mě velká spokojenost a jsem ráda, že nám bylo odhaleno, jak to všechno začalo 

17.12.2019 5 z 5

On On Elle Kennedy

s hodnocením jsem čekala, až dočtu obě knížky :-) musím říct, že jejich příběh je naprosto úžasný :-) pár „Wesmie“ je prostě cool a kluci se mi líbili už v knihách, kde se o nich zmiňovalo :-) Knížky jsem hltala, jak mi čas dovolil a byla jsem nadšená. Ne každému může být toto téma příjemné a autorky se nebály peprných scén, které to celé krásně okořenily  za mě velká spokojenost a jsem ráda, že nám bylo odhaleno, jak to všechno začalo 

17.12.2019 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Tak za mě spokojenost, byla to příjemná oddechovka, která po prvním díle nezklamala .. ano, bylo to předvídatelné, ale člověk aspoň na chvíli vypnul myšlenky :-)

09.10.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Skvela kniha .. oddechovka a tesim se na druhy dil :-)

01.09.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Tak tato kniha mě velice pobavila. Příjemná oddychovka :-) doporučuji!

19.03.2019 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Dočteno a musím napsat konečně. Musím přiznat, že jsem u knihy neskutečně trápila, neboť se mi do tohoto dílu v mnohém promítal chtě nechtě film. Takže to čtení bylo zdlouhavé a odkládané, byť jsem se na tuto knihu velice těšila ... přesto jsem byla jeho pohledem opět potěšena a líbilo se mi, jak se popisuje detailně jeho myšlenkové pochody ... pokud bude třetí díl, tak samozřejmě také přečtu :-)

21.02.2019 4 z 5