verusak verusak komentáře u knih

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Je to první knížka, kterou jsem od autorky přečetla. Příběh byl velmi napínavý a přečetla jsem ho téměř jedním dechem. Rozhodně to není poslední kniha, kterou si od J. Fieldingové přečtu.

11.01.2017 5 z 5

Zvěrolékař a spol. Zvěrolékař a spol. Luke Gamble

Příjemné oddychové čtení se sympatickým veterinářem. Rozhodně se těším i na pokračování Zvěrolékař v divočině.

11.01.2017 5 z 5

Hotel Hotel Arthur Hailey

moje první haileyovka, díky níž jsem se pustila do Haileyho další tvorby ... ráda si ji někdy v budoucnu přečtu znovu

05.11.2011 5 z 5

Poslední kabriolet Poslední kabriolet Anton Myrer

velmi se mi líbila .. až tak, že jsem si ji koupila ... za pár let si ji ráda přečtu znovu :)

29.10.2011 5 z 5

Dívka, která spadla z nebe Dívka, která spadla z nebe Simon Mawer

Napínavé, poutavé, přečteno jedním dechem. Už se velmi těším na pokračování

12.01.2017 5 z 5

Dej mamce pusu Dej mamce pusu Joy Fielding

Příběh není špatný, ale dost dlouho trvalo než jsem se do něj začetla.

11.01.2017 4 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Svět podle Garpa určitě stojí za přečtení. Je sice dlouhá, ale čte se dobře a je humorná. Jen mě absolutně nezaujaly "ukázky Garpovy tvorby" :-) ... Brzy se vrhnu na některou další Irvingovku.

22.11.2011 4 z 5

hodně dlouhé dílo, ale hodně povedené .. rozhodně jedna z nejlepších knih (ne-li nejlepší), jaké jsem kdy četla

29.10.2011 5 z 5

Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně Dick Francis (p)

Nejvíce mne zaujalo Zimní zahrada, u níž jsem si i pobrečela jakožto máma ročního mimina. Nejméně se mi líbil Vyrovnaný účet. Francisovky miluju, ale toto je jedna z těch slabších.

26.08.2017 4 z 5

Vysoká hra patriotů Vysoká hra patriotů Tom Clancy

Moje první Clancyho dílo. Knížka mě bavila, závěr je napínavý - hlady jsem šilhala, ale musela jsem to dočíst :). Ale přijde mi to zbytečně dlouhé, možná by to bylo lepší, kdyby se tam ty vedlejší děje vypustily. A ztrácela jsem se v postavách ... těm, kteří nebudou číst knížku na jeden zátah, ale pár stránek každý den, doporučuji si sepsat jednotlivé postavy na papír pro lepší přehlednost :)

22.11.2011 4 z 5

Kola Kola Arthur Hailey

mám velmi ráda Haileyho, ale Kola jsou první knihou, kterou jsem nedočetla a nejsem si jistá, zda se k ní někdy vrátím ... knížka mě nezaujala, ale jen z důvodu, že se děj odehrává v prostředí automobilového průmyslu

05.11.2011

Toulavý autobus Toulavý autobus John Steinbeck

po 50ti stránkách odkládám ... nemám momentálně příliš času a ztrácet další touto knihou nechci ... dočtu až se někdy budu nudit :)

28.10.2011

Vyletí ptáček Vyletí ptáček Kurt Vonnegut Jr.

nejlepší povídky Konfido, Soukromý klub Eda Lubyho a Zrcadlový sál

26.10.2011 3 z 5