veronna veronna komentáře u knih

V pasti V pasti Josh Malerman

Pro mě nový druh žánru, který jsem ještě nečetla a jsem příjemně překvapena. Kniha se mi líbila, je čtivá, napínavá, přečteno za víkend. Předčila moje očekávání. Těším se na pokračování.

21.10.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha mi připomínala styl Agathy Christie. Četla se svižně, konec mě překvapil a potěšena jsem byla posledním odstavcem. Za mě průměrná kniha, která neurazí.

18.10.2019 3 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Caz Frear

Jediné, co mě zaujalo, byla obálka. Kniha se vlekla, musela jsem se nutit, abych četla dál. Kdybych se nechtěla dozvědět, kdo byl vrah, dávno bych ji odložila. Za mě velké zklamání.

13.10.2019 1 z 5

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Mně se kniha líbila od prvních řádků, pořád jsem byla napnutá, jak to vlastně celé dopadne. Určitě to nebyla poslední kniha od této autorky, kterou jsem četla.

04.10.2019 4 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Za mě nic moc. Ani tato druhá kniha od autorky mě nenadchla. Četla se sice lépe než kniha Vždycky je to manžel, ale čekala jsem víc.

01.10.2019 3 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Kniha mě chytila za srdce. Velice zajímavé téma. Mohu doporučit.

22.09.2019 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Na knihu jsem se těšila a nakonec jsem byla zklamana. Dej se neuveritelne tahl...

14.09.2019 2 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

To byla jízda! Kniha se četla lehce, těšila jsem se na další a další stránky, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Vřele doporučuji.

02.08.2019 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Velice emotivní a strhující příběh. Brilantní. Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla.

19.04.2019 5 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Úžasná kniha, přečetla jsem ji jedním dechem, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

24.11.2018 5 z 5