veronna veronna komentáře u knih

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Příběh mi přišel překombinovaný, moc dějových linek, v příběhu jsem se nemohla pořádně zorientovat. Za mě zklamání.

16.07.2021 3 z 5

Malorie Malorie Josh Malerman

Bravo, tleskám autorovi! Skvěle se mu podařilo navázat na předchozí 1. díl Bird box. Přečteno za jedno odpoledne. Jsem nadšená, kniha se mi moc líbila a vřele doporučuji!

16.04.2021 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Skvěle zpracované téma. Jdu se vrhnout na Nimbus.

09.01.2021 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Čekala jsem více, za mě průměrný thriller s předvídatelným koncem.

03.01.2021 3 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Simon Booker

Tahle kniha se mi líbila o dost víc než předchozí díl. Čtivé.

03.10.2020 4 z 5

Hra o sen Hra o sen Pavlína Jurková

Kniha byla skvělá, poutavý příběh s krásnými ilustracemi. Nebýt toho konce O ROK POZDĚJI... dala bych 5 hvězdiček.

16.09.2020 4 z 5

Co po ní zbylo Co po ní zbylo Eric Rickstad

Kniha mě vtáhla do děje od samého počátku. Mně se zpracování moc líbilo.

15.09.2020 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Čekala jsem víc, jsem zklamaná. Rozhodně se nejednalo o thriller. Na mě moc postav, které mi splývaly dohromady.

02.02.2020 2 z 5

Lži, dokud můžeš Lži, dokud můžeš Mary Kubica

Za mě průměrná kniha, která neurazí, ale ani nijak moc nenadchne. Mohla být kratší. U mě se na konci wau efekt nekonal.

25.01.2020 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Po dlouhé době kniha, která se mi opravdu líbila. Do děje jsem byla vtažena od samého začátku, těšila jsem se na další řádky a jsem ráda, že kniha skončila tak, jak skončila.

18.01.2020 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Kniha se četla svižně, jen konec mi přišel useknutý.

10.01.2020 3 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Prvních 120 stran jsem moc nadšená nebyla, potom nastal obrat a děj se konečně začal pořádně rozvíjet. Od posledních 150 stran jsem se nemohla odtrhnout. Skvělé zpracování a námět.

05.01.2020 4 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Kniha se mi moc líbila, těším se na pokračování.

31.12.2019 4 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Pro mě velké zklamání. U čtení jsem se nudila, kniha mě vůbec nebavila. Autorka má spoustu mnohem lepších knih.

26.12.2019 2 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Pro mě byla tato kniha pohlazením po duši. Vánoční atmosféra na mě dýchala ze všech stran, jsem nadšená. Určitě se k této knize zase vrátím.

17.11.2019 5 z 5

Dost dobrá matka Dost dobrá matka Bev Thomas

Psychicky vyčerpávající kniha. Za mě mohla být kratší.

10.11.2019 3 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Přečteno jedním dechem, kniha je čtivá od začátku do konce. Skvěle vykreslené postavy, překvapivý závěr.

02.11.2019 5 z 5

Slepota Slepota José Saramago

Tak to byla síla… Apokalypsa. Velice dobře zpracované téma. Kniha je temná, drsná, autor se s postavami nemazlí, vše je realisticky vylíčeno. Jediné, co mi vadilo je to, že autor nepoužívá přímou řeč, takže mi občas postavy s mluvením splývaly a špatně jsem se v dialozích orientovala. Na tuto knihu rozhodně jen tak nezapomenu.

29.10.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha měla spád, četla se moc pěkně. Líbila se mi již od začátku, říkala jsem si, že je jasné, kdo je vrah a nakonec bylo vše jinak.

24.10.2019 4 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Po předchozích dvou knihách, které jsem od autora četla a které se mi moc líbily, jsem se na tuto knihu těšila. Musela jsem se do čtení nutit, přečetla jsem 60 stran a potom knihu odložila.

21.10.2019 1 z 5