VeronikaSas1 VeronikaSas1 komentáře u knih

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

První přečtena kniha od teto autorky. Za mě nádherné napsána kniha. Je fakt, ze knihu musím trosku vstřebat, některé pasáže a obzvlášť konec mě tedy hodně dostal. Rozhodne to není poslední kniha, kterou si od teto autorky přečtu.

01.02.2022 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

,,Co se za jeden vikend může stát. Odjizdela jsem s tím, že se usmíříme s nakonec odjíždím jako vdova,,. Všechny knihy od této autorky mám přečtené s musím říct, že opět nezklamala. Napínavé, velmi čtivé a rozuzlení až v samotném závěru.

13.07.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

První přečtená kniha od tohoto autora a rozhodně ne poslední. Kniha přečtená za pár dní. Napínavý příběh s rozuzlením až na konci.

07.05.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Moc krásná kniha, za mě o malinko lepší jak Hana. Rozhodně stiji za přečtení.

16.09.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Užasně napsaná kniha. Strhující děj od začátku do konce. Po přečtení kapitoly jsem musela pořád číst dál a dál, nemohla jsem se od knihy odpoutat. Vždy jsem si říkala, že už vím, kdo je vrah a spisovatelka zase vložila do děje něco, co mi mou teorii úplně vyvratilo. Mam rada knizky, u kterých dochází k rozuzlení az na konci knihy a to je přesně Kridak.

25.07.2019 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Tak kdyz jsem cetla předchozí komentáře,tak musím říct, že se mi do knihy moc nechtělo. Naštěstí jsem se do ni pustila a vůbec nelituju. Pro mě napínavý příběh od začátku do konce. Řešila se nejedna zápletka a az do konce nebylo vubec jisté,kdo maleho Bena unesl. Za me teda opravdu dobre poctenicko.

30.10.2017 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Další napínavý příběh od teto skvele autorky

06.06.2023 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Tina Frennstedt

Skvělá knížka. Miluju severské krimi a dostala jsem presne to, co jsem očekávala. Napínavý dej, skvělá zápletka a nečekaný závěr. Už mám nachystanou další Silnice č. 9

09.08.2022 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Úžasná kniha. Krátké kapitoly mi velmi vyhovovaly. Napínavý příběh s nečekaným závěrem. Vřele doporučuji

12.05.2020 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Už dlouho jsem nečetla knihu,ktera by mi tak zůstala v paměti.Velmi silný příběh o neskutečně statečné dívce. Kniha je velmi pěkně napsaná a pohltila mne od první stránky a taky proto přečtená za 2 dny.

14.06.2018 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

3 kniha od této autorky, co jsem četla. Opět velmi zdarilá. Četla se jedním dechem.

18.07.2022 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Tuto autorku miluju a opet nezklamala. Velmi čtivý děj, a i kdyz nazev knihy hodne vypovida o tom, ze,, vrahem je zahradnik,,,tak az v poslednich strankach jsem se zjistila, ze muj odhad byl velmi spatny????

24.10.2019 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Úžasná kniha s překrásným příběhem.Knihu jsem přečetla za 3 večery :-)

01.08.2017 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Tak diky ctenarske vyzve jsem se ke knize vratila po asi 20ti letech. Kniha se mi moc libila a diky ni jsem si zavzpominala i na sve detstvi. Uz ted se tesim,jak ji budu cist s dcerou.

07.06.2017 5 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Me se kniha moc libila.Mam od Joy vsechny knizky a tato patri mezi TOP.Cetla se vyborne a kdybych nemusela spat,tak ji prectu na jeden zatah.konec byl teda velmi necekany.

03.06.2017 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Joy opět nezklamala. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Pro mě trosku nečekaný závěr

18.02.2024 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Již druhá přečtená kniha od této autorky a prostě úžasná. Napínavá od začátku az do poslední stránky, a to doslova.

25.08.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tak takovy thriller jsem snad jeste necetla.moc se mi do toho z pocatku nechtelo,protoze jsem asi pred mesicem cetla Zmizeni Samanthy Shipleyove,ale musim rict,ze Manzele odvedle zatim bezkonkurencni knizka.I kdyz jsem si rikala,o cem knizka bude dal, kdyz v polovine bylo rozuzleni,ale neustale se objevovali nove zapletky az do konce knihy.co do konce...do posledni vety.

01.07.2017 5 z 5

Zvěrolékař a kočičí historky Zvěrolékař a kočičí historky James Herriot (p)

Krasna kniha na odreagovani

03.04.2017 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Po dlouhé době moc krásná oddychovka. Má první kniha z této série a rouhodně ne poslední.

15.01.2024 5 z 5