veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Neuveritelne poutava, se spoustou překvapení. Konec malinko neladil, ale stejne 5*.

30.06.2022 5 z 5

Zítřek ti nikdo neslíbil Zítřek ti nikdo neslíbil Kateřina Karolová

(SPOILER) Asi jsem spatne pochopila anotaci, jinak bych po knize s timto tematem nikdy nesahla. Navic vetsinu knizky se nic nedeje a az na poslednich strankach je nahnacana takova spousta deje, ze by vydal na druhej dil. Za me nic moc. PS: a o "thrilleru" se teda vubec neda mluvit.

18.04.2022 2 z 5

Cesta do blikajícího pekla Cesta do blikajícího pekla Šárka Andrlová

Velmi sugestivni, uz po par strankach sem mela pocit, ze sem taky zavisla. Neuveritelne ctiva knizka.

12.04.2022 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Klasicka lanczovka, byt prekvapila (mile) starsi hrdinka. Uz sem stara na ty maturantky, o kterych LL pise vetsinou.

18.02.2022 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

(SPOILER) Na tento zanr pomerne tezke tema. Ale cetlo se dobre a konec byl mile predvitelny.

06.02.2022 4 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Velmi poctivy kus, a navzdory tezkemu tematu se dobre čte.

23.06.2021 4 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Prekombinovane, tezkopadne cteni.

19.06.2021 3 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Velmi sugestivne psano. Snad všechny knizky autorky obsahuji patologicke rodinne vztahy, pokazde si říkám, nakolik jsou vycty rodinnych a vztahovych tragedii autobiograficke.

23.03.2021 4 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Uz me neprekvapil rozsah 'vysetrovacich' pasazi, a vlastne to rozvrzeni nebylo na skodu. Dej pekne odsypal a cetlo se prijemne ( kdyz odhlednu od temata knihy).

18.03.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak to byla jizda!

24.02.2021 4 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Jedna z nejdepresivnejsich knizek, co sem kdy cetla. Nejde mi ani docist. Presto 4 *, protoze ve me rezonuje a urcite jeste dlouho bude ( jako Vrany).

23.02.2021 4 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Pro me asi nejdesivejsi dil. Pobavila holandstina, ktera se zase stala nemcinou, a trochu zklamal misty kostrbaty preklad.

19.02.2021 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Super ctiva, byt pomerne netypicky temná.

14.02.2021 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Velmi slibnej zacatek, i kdyz nejsem uplne cilovka téhle knihy. Pak uz jen patos. Skoda, mohlo to byt vsech 5 hvezd. Ale i tak to jsou solidni ctyri.

31.01.2021 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Tuze prijemna záležitost. Musim se mrknout na ostatní knihy autorky.

21.01.2021 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Trošku lepší než jednička, ale chvilema sem měla problém s překladem. Závěrečná scéna ale byla top.

17.12.2020 4 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Teda, to je snad nejslabší knížka, jakou sem letos četla. Fakt žádná sláva.

07.12.2020 2 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Klasicky 4 hvězdy, i když tenhle díl se trochu vymyká. Upřímně, už mi superdetektiv David trochu leze na nervy, s těma jeho intuicema a rozpoznávání záblesku v očích. Stejně se jdu ale vrhnout na další díl.

18.10.2020 4 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Pěkný počin, ale slabší než první dva. Latka je vysoko, přes ní to půjde těžko.

08.10.2020 4 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Pěkný první díl. Dostal se mi do ruky asi pátý díl série, kde bylo dost odkazů na minulé díly, tak jsem to vzala od začátku. Takový lehký nadprumer, rozhodně navnadil na další díly.

24.09.2020 4 z 5