Cesta do blikajícího pekla přehled

Cesta do blikajícího pekla https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480663/bmid_cesta-do-blikajiciho-pekla-873-480663.png 5 101 101

Na první pohled pracovitá úřednice a vzorná matka. A na ten druhý? Román s autobiografickými prvky o ženě, která propadla závislosti na automatech. Do Mileny byste to nikdy neřekli. Když po práci vyzvedává svého syna v kostýmku bankovní úřednice nebo když vaří večeři… Přemýšlí přitom jen nad záminkou, jak zmizet z domu. Jak rychle utéct do světa, který ji polapil. Nikdy by vás nenapadlo, že je gamblerka. Ve svém příběhu Milena vypráví, jak se problémy s gamblerstvím stále víc vsakují do rodinného i pracovního života. Jak dlouho se jí podaří utajit svou nebezpečnou vášeň před manželem a přáteli? Kdy si sáhne na úplné finanční i morální dno? A dostane se z toho vůbec?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta do blikajícího pekla. Přihlašte se a napište ho.

Hella
20.05.2024 4 z 5

Bez příkras popsaná ztráta soudnosti a rozumu. Na úkor dětí, manžela, vlastní sebeúcty. Pro někoho, kdo v životě nestál poblíž automatu zcela nepochopitelné. Kéž by ten naznačený konec byl opravdu začátkem trvalého uzdravení.

Prochy60
14.05.2024 5 z 5

Je to prijemne i neprijemne cteni. Prijemne proto, ze se dobre cte, neprijemne proto, ze mate chut hlavni hrdinku chytnout za fligr, vrazit ji par facek a rict, aby se, proboha, probrala, uz kvuli diteti. Dobre napsano, podle vlastnicj autentickych zazitku autorky, klobouk dolu, ze to zvladla na vybornou, a jeste o tom tak ctive napsala!

Alena1329
29.04.2024 5 z 5

Drsný a tak skutečný příběh, jak rychle dokáže člověk zabřednout do dluhů a lží, motat se v začarovaném kruhu. A naopak jak dlouho trvá uzdravit svoji duši. Ještě teď mám husí kůži při vzpomínce na čtení.

Knižní novinky (4. týden)

23.01.2022

Kniha Cesta do blikajícího pekla v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x

prvotina autobiografické prvky gamblerství závislosti

2022  91%Cesta do blikajícího pekla
2024  96%Tajemství domu v L.