veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Dvojník Dvojník Danielle Steel

Moje prvni steelovka. Do doby nastupu dvojnika velmi sympaticky cteni. Pak uz teda zadna slava.

08.09.2019 2 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Ctiva, napinava a ani trochu hloupa nebo predvidatelna.

08.09.2019 4 z 5

Tajné mise - Co zažívají speciální policejní jednotky v boji proti zločinu a teroru Tajné mise - Co zažívají speciální policejní jednotky v boji proti zločinu a teroru Judith Grohmann

Za me zadna slava, zadny skandalni info sem necekala, ale suchy utrzky, ktery se daly precist v jakychkoliv novinach, teda taky ne.

26.08.2019 1 z 5

Vstupenka do ráje Vstupenka do ráje Lenka Lanczová

Knizka o tom, jak se nevyplaci utikat ze stereotypu. Velmi poucne.

25.08.2019 5 z 5

Deník uštvané matky Deník uštvané matky Suzy K. Quinn

Vtipna a svizna cetba, mozna trochu antidetska :)

19.07.2019 4 z 5

Tajemství harmonie: Životní rovnováha Tajemství harmonie: Životní rovnováha Iris Warkus

Rychlovka ke kafi. I presto si zde kazdej najde sem tam pouzitelny tip.

03.07.2019 2 z 5

Jedna jediná noc Jedna jediná noc Kyra Davis

Splacano moc temat a zanru dohromady. Celek zadna slava.

29.04.2019 1 z 5

Ta zrzavá Ta zrzavá Sára Saudková

Prekvapilo me, ze jsem se nemohla odtrhnout :) vzpominky na detstvi me teda dost nudily, ale o to lepsi byla druha, dospela, cast.

31.03.2019 4 z 5

Život na hraně Život na hraně František Fremuth

Velmi zjednodusene pohledy na spoustu veci, i kdyz nekde to neni na skodu. Skoda, ze kniha neprosla korekturou, pravopisne chyby a chyby interpunkce ji dost snizuji. Knihu posilam dal, teba si najde sveho ctenare.

17.02.2019 2 z 5

Lovec osudů Lovec osudů Iva Hlaváčková

Absolutne nechapu, jak neco takovyho muze nekdo vydat? Ikar? Jak tohle muze prodavat luxor za skoro tri kila? Kdybych tuhle knizku nekoupila ve sleve za dvacku, tak bych ji snad sla reklamovat! Dej absolutni splacanina, korektor tohle dilo evidentne ani nevidel, natoz aby zasahl, a postavy vsechny jak v rausi. Jedinej duvod, proc jsem tohle docetla do konce, je ten, ze nesnasim nedoczeny knizky. Zitra dam tenhle skvost do nejaky knihobudky, at si uzijou i dalsi ctenari. Dost by me zajimalo, co je treba komu udelat nebo slibit, aby sla do prodeje takovahle kvalitni vec. Treba bych si mohla nechat vydat svoji prvotinu z druhe tridy, dost podobne urovne jako toto. Ctu výhradne knizky na doporuceni nebo oblibenych autoru a myslim, ze je na case se k tomuto osvedcenemu modelu vratit. Uz nikdy vic.

18.01.2019 odpad!