veronika8042 veronika8042 komentáře u knih

Žhářka Žhářka Stephen King

Kniha byla čtivá, zajimavý děj, ale nemůžu říct, že bych byla z té knihy úplně odvařená.. Nicméně styl psaní mi sedí, takže se vrhnu i na další knihu tohoto autora :)

17.05.2019 3 z 5

Vánoce v Paříži Vánoce v Paříži Mandy Baggot

Velmi oddechova kniha. Neurazi ani nenadchne. Dej predvitalny, ale líbilo se mi nenáročné popisování děje. Precteno za 3 večery, a nelituji.

21.03.2019 3 z 5

Nechci lásku nebeskou Nechci lásku nebeskou Catherine Bennetto

Pro mě byla tato kniha zklamání, ale musím podtrhnout, že se dobře četla, jen obsah nebyl pro mě úplně ten pravý ořechovy. Některé pasáže z natáčení jsem přímo trpěla, a přeskakovala jsem, což se mi dlouho nestalo. Kniha sice přečtena, ale už se k ní znovu nevrátím.

19.12.2018 1 z 5

Matky Matky Brit Bennett

Nedocteno. 70 stránek stačilo. Ach jo, hlavu ani patu. Nevěděla jsem chvilkami, co čtu.

14.12.2023 odpad!

Prorok Prorok Amanda Stevens

Příběh Amelie mě baví. Je sice pravda, že tohle patřila k slabsim knihám, ale zase jsme se dozvedeli něco o životě Devlina. Takže to hodnotím kladně. Všechno se na konci vysvětlilo, takže mě to bavilo.
Jen teďka mám celkem dost duchovni a magické tematiky, takže na další díl se vrhnu, tak za měsíc..

09.11.2020 4 z 5

Království Království Amanda Stevens

Druhý díl o Amélii mě velmi bavil. Sedl mi styl psaní, lehce se četlo, stránky se otáčely velmi rychle. Vrhám se na další díl.

11.06.2020 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

První knížka od autorky.
Takhle kniha je velmi nenáročná. Můžete úplně vypnout.
Obsah knihy mi prijde, že jsem četla jen popis sexuálních scén. Občas se tam něco dělo, ale dej hned vedl k dalšímu a k dalšímu sexu. Neměla jsem pocit,že bych knížku nemohla odložit.
Do dalšího dílu se hned nevrhnu. Přečtu si další díl, až budu mit chut na červenou knihovnu, protože sex byl popsán velmi detailně, což mi nevadí.

04.04.2020 3 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Kniha byla přečtená za 2 dny. Píše velmi čtivě, ikdyž obsah této knihy nebyl úplně to pravé. Pořád jsem čekala, že tam bude něco strašidelného, ale nestalo se. Kladně hodnotím Kingův styl psaní, který umí popsat věci tak čtivě, ikdyž se v knize skoro nic neděje. Hodnotím jako slabší..

03.03.2020 3 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Perfektní knížka, spisovatelka opět nezklamala..

10.01.2019 5 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Předchozí díl jsem přečetla jedním dechem, kdy jsem četla skoro celou noc, u této knihy se to říci nedá.
Strašně jsem se těšila na pokračování, ale tohle mě zklamalo. Ani mi tak nevadilo, že každá kapitola skákala pokaždé do jiného období, kdy jsem přemýšlela, kde se zase nacházím a kde to zařadit.
Autorka mohla napsat jen jednu knihu, a tuhle už nemusela. Až takový zvrat to nebyl. Kdyby napsala jednu knihu delší, možná by to bylo lepší..
Škoda. Navic jak v předchozí knize tak v této se objevovalo hodně pravopisnych chyb.

13.10.2018 2 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Kniha se četla lehce. Jen jsem čekala, že se více dozvím o jeho minulosti. Navíc mi hodně vadilo, že z něho autorka udělala trošku podpantoflaka :-\
Nemůžu ale říct, že by se mi kniha úplně nezamlouvala. Některé scény byly jako z porno filmu, ale červená knihovna mi nevadí...
Pro fanoušky odstínů, je to jak dělaný..

07.10.2018 3 z 5

Nechápej mě špatně Nechápej mě špatně Marianne Kavanagh

No tak nevím, knihu jsem si koupila na popud, že je to přesně to pravé pro fanoušky Jojo Moyes.. Pro mě velké zklamání, knihu jsem se musela nutit dočíst. Nevím, asi mi ten styl psaní moc nesedl, takže rozhodně si tuto knihu znovu nepřečtu.. :/

30.09.2018 1 z 5