veronika8042 veronika8042 komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Naprosto perfektní knížka! Četla se sama. Autorka nikdy nezklame.

07.04.2021 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Kniha byla pro mě velmi náročná - přesněji styl psaní. Měla jsem pocit, že jsem tu knihu četla strašně dlouho. Zacist se jsem problém neměla, jen pri čtení jsem měla pocit chaosu. Je možné, že to byla chyba překladu?
Velmi kladně ale hodnotím, že jsem se celkem rychle orientovala v postavách. Napětí se stupnovalo. Nepřišlo mi, že by ta kniha byla úplně krutá. Jen jde poznat, že je ze Severu, jelikož je to takové chladnější.
Knihu si znovu nepřečtu, ale rozhodně nelituji, že jsem si knihu přečetla.

16.04.2020 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tenhle žánr knih úplně nečtu, ale byl kolem toho takový boom, že jsem si to prostě musela přečíst. A rozhodně nelituji! Knha mě pohltila, písmenka na strankách jsem hltala, že jsem to měla za jeden den přečtené. Za mě spokojenost :). Dokonce jsem se podívala i na film, a film mě taky úplně nezklamal...

30.09.2018 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Romantická oddechovka, kdy můžete jen číst a vypnout mozek. Přesně někdy mám den, kdy tohle potřebuji. Naprosto splnilo. Přečteno na jeden zátah, rozhodně se vrhnu na další díl.

30.07.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Po přečtení knihy mám v hlavě celkem zmatek. Romantický příběh, předvídatelný děj, ale když prostě potřebujete vypnout mozek od vražd, a chcete pozitivní četbu, tak sáhnete po téhle. Nelituji. Příběh jsem si užila, prožívala jsem pomalý start vztahu mezi Kadenem a Allie.

18.06.2021 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tak to byla jízda! Spisovatel má neuvěřitelný dar v popisování děje. Tak úžasné se to čte. Paráda!

04.03.2021 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Perfektní! Kniha se četla sama. Skvělý styl psaní, postavy sympatické, dej uveritelny. Napětí nechybělo, při některých kapitolách jsem zadrzovala dech, jak to bylo napínavé. Nemám co vytknout.

08.02.2021 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Knížka přečtená na jeden zátah. Její knihy se čtou tak lehce, čtivě. Dávám o hvězdičku méně, protože tahle byla taková slabší.
Nenáročná kniha. Vhodná k odpočinku, kdy vypnete mozek a jen tak čtete. Účel splnila.

01.04.2020 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Knížka přečtená na jeden zátah. Nemohla jsem knihu odložit, potřebovala jsem jí dočíst.
Autorka píše velmi čtivým způsobem, je neuvěřitelné, kolik zvratů v knize bylo. Rozhodně se vrhnu na další její knihu.

28.03.2020 5 z 5

Mrtví se někdy vracejí Mrtví se někdy vracejí Stephen King

Strašidelné povídky, přečtené jedním dechem.. Nejvíc se mi líbila asi na Dobrou noc.

04.03.2020 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Kniha se moc povedla. Už od první kapitoly mi byla hlavní hrdinka sympatická a věděla jsem, že mě kniha bude bavit.
Kdybych neměla tolik povinností, tak je kniha přečtena na jeden zátah. Velmi kladně hodnotím.

18.10.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Wau!!! Už hodně dlouho jsem necetla knihu, která mě nutila číst dál a dál. Tahle knížka mě naprosto pohltila. Autorka se dotýká celkem citlivého tématu, a musím říct, že jaké stavy jsem u téhle knihy pociťovala, když jsem ji četla...
A konec byl velmi povedený. Opravdu wau. Tohle je druhá kniha od autorky, Co jsem četla a vrham se na další...

13.07.2019 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Při přečtení negativních komentářů této knihy, jsem se rozhodla, že si ji stejně přečtu. Sice to nebyla úplná bomba, ale nedělalo mi problém se začíst. Četla se svižně a měla jsem ji rychle přečtenou.
Jen by možná ta kniha mohla být poskládaná jinak. Nicméně mě tahle kniha bavila a celkem jsem si u ní odpočinula :). Autorka se snažila o zvraty, při zjišťování, zda to byla sebevražda nebo vražda a už z toho důvodu bych pojmenovala jinak knihu. Celkem hodně to už prozradilo a ubralo na intenzitě.

13.06.2019 3 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Autorka opět nezklamala. Dokonce bych řekla, že tato knížka je lepší než Hana.
Příběh je psaný velmi ctive, už od první stránky se orientují. Precteno za 2 dny na dovolené..

25.05.2019 4 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Spisovatelka píše neuvěřitelně čtivě. Knížka se četla sama, kdy jsem se těšila domů z práce, až ji dočtu a dozvím se, jak to bylo doopravdy :). Autorka opět nezklamala. Zajimavý příběh, pěkně propletený děj, postavy popsané dostatečně. Vcítít se do postav nebylo vůbec těžké. Bravo..

27.03.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se dobře četla. Prolínání současnosti s minulostí mě nutilo čím dál více číst. Přečtena jedním dechem. Velmi oceňuji výborný nápad psani vzkazů pomocí krid.

24.02.2019 3 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Kniha naprosto úžasná! Přečtená za jeden večer, celou knihu jsem hltala stránku po stránkách a byla jsem z ní unešená.
Tolik pocitů jako tahle kniha ve mě dlouho žádná kniha nevyvolala.. Bravo autorko!

11.10.2018 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Skvělá kniha, u čtení nepopsatelny zážitek.

29.09.2018 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Knihu jsem přečetla, ale neřekla bych, že to je její nejlepší kniha. Všechny knihy od autorky mám přečtené a tohle bylo slabší.

29.09.2018 3 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Na knize se mi líbilo, že spisovatelka nepokračovala ve psaní o Kadenovi a Allie, a v nejlepším to utla. Velmi kladně oceňuji, že psala o Dawn, její kamarádce. Je super, že v příběhu se potkávali s postavami z prvního dílu, lépe se orientovalo.
Spencer mi byl velmi sympatický, velmi hodný kluk, kterého by chtěla každá žena, teda já :-D. Dawn byla šílená, chápu, že si toho hodně prošla ohledně rozchodu, ale mohla to trošku i korigovat. Nechápu kolik toho Spencer mohl vydržet, přitom on toho měl za sebou taky hodně, jen to hoodně hluboko skrýval.
Příběh se mi líbil, a jsem ráda, že to takhle dopadlo. Těším se na další díl.

29.06.2021 4 z 5