veronika0382 veronika0382 komentáře u knih

Velké dobrodružství malého dráčka Velké dobrodružství malého dráčka Petra Martišková

Příběh dráčka je poučný, milý, zábavný a místy i dojemný. Moc jsem se při čtení bavila a kniha se nám velmi líbila. Moc pohádku doporučuji, my se k ní určitě brzy vrátíme. :-) Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

20.05.2020 5 z 5

Tajemství hradních zdí Tajemství hradních zdí Anna Beatrix Bártová (p)

Pokud milujete knihy, kde se prolíná minulost s přítomností, máte rádi nadpřirozeno, romantiku a historii, určitě neváhejte, tenhle román vás prostě vtáhne a nepustí, to vám slibuji! Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

15.05.2020 5 z 5

Neplechy čerta Zbrklíka Neplechy čerta Zbrklíka Sandra Dražilová Zlámalová

Veselý, krásný a skvěle zpracovaný příběh děti nejen pobaví, ale také nenápadným způsobem poučí. Kniha je rozdělená na spousty kratších kapitol, které se velmi dobře čtou a jsou opět doplněné nádhernými ilustracemi od Marie Koželuhové. I díky nim musí kniha zaujmout každé dítko (a nejen je, že ano) na první pohled, jsou prostě dokonalé! Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

06.05.2020 5 z 5

Síla dávných tajemství Síla dávných tajemství Sejal Badani

Síla dávných tajemství se zkrátka dotkla mého srdce, mnohokrát jsem při čtení plakala a držela oběma hrdinkám palce. Je to velmi silný životní příběh, který si musí získat každého, kdo miluje život, věří v lásku a dobro. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

03.05.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Báječně jsem se bavila od začátku do konce a čtení si moc užila. Nesnáším tě je zkrátka love story o odložených srdcích a druhých šancích, u které přijdete na jiné myšlenky a užijete si každou řádku, za to vám ručím! Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

01.05.2020 5 z 5

Kniha skřítků náladovníčků Kniha skřítků náladovníčků Dagmar Medzvecová

Každý náladovníček má svůj obrázek, popis jak vypadá a co vyvádí. A na další stránce je mu věnovaná povídka, příhoda, jak se s ním žije a co vyvádí ve skutečném životě. Vaše dětičky si skřítky zamilují a budou chtít číst stále dokola. Přitom si budou prohlížet krásné obrázky a jistojistě si knihu oblíbí, to vám slibuji. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

22.04.2020 5 z 5

Příběh Christophera Příběh Christophera Radek Hraba

Příběh má dobrý potenciál, o tom žádná, ten nápad se mi velmi líbí, jen by to chtělo více propracovat a dotáhnout pořádně do konce. Nyní si říkám, že to vlastně bylo takové oddechové čtení, nebylo špatné, možná cílené na mladší čtenáře, náctileté. Těm by se jednodušší děj, trocha magie a probíraná sexualita mohla líbit. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

14.04.2020 3 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

King opět nezklamal. Tak jsem si myslela, že Osvícení je moje TOP „Kingovka“, ale nevím, nevím. Doktor Spánek jí slušně šlape na paty! Je to výborná adrenalinová smršť plná emocí, duchů, telepatie, krutosti, ale také vzájemného propojení. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

09.04.2020 5 z 5

Strašidla z Vidlákova Strašidla z Vidlákova Michal Vaněček

Strašidla z Vidlákova je skvělý, zábavný příběh, kde duchové a strašidla vyvádí různé vylomeniny, navštíví Prahu a pak se rádi vrací domů na hrad Vidlákov. Ať už knihu budete vašim nejmenším číst nebo si ji přečtou sami, určitě se pobaví celá rodinka. Přijdete na jiné myšlenky a všichni se zasmějete. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

25.03.2020 5 z 5

Hitlerovy ukradené děti Hitlerovy ukradené děti Ingrid von Oelhafen

Pokud vás zajímá cokoliv o druhé světové válce, nejen události z koncentračních táborů, pak si rozhodně přečtěte Hitlerovy ukradené děti. Ať už jste o projektu Lebensborn věděli nebo ne, určitě se v knize dozvíte spousty nových poznatků, které vás rozhodně nenechají chladnými. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

17.03.2020 4 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Za mě nejlepší Kingovka (alespoň z těch co jsem četla). Pokud máte rádi duchařiny a horory, pak určitě neváhejte! Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

06.03.2020 5 z 5

Jedlá soda Jedlá soda kolektiv autorů

Výborný rádce, kde najdete více než 250 způsobů využití tohoto ekologického zázraku v domácnosti, kuchyni, koupelně i na zahradě. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

03.03.2020 5 z 5

Pařížská švadlena Pařížská švadlena Natasha Lester

Jednu hvězdičku strhávám za ten pomalejší rozjezd, jinak krásný příběh. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

27.02.2020 4 z 5

Jak Grinch ukradl Vánoce! Jak Grinch ukradl Vánoce! Dr. Seuss (p)

V tomto případě film mnohem lepší než kniha. Kniha opravdu osekaná, krátká, závěr uspěchaný. Docela zklamání. :(

26.02.2020 3 z 5

Třpytivá hodina Třpytivá hodina Iona Grey

Na Dopisy, které nikdo nečetl rozhodně kniha nemá. Děj mi dost mi připomínal Velkého Gatsbyho. Trošku zklamání. Pomalý rozjezd, první polovina mě vcelku nudila. Druhá půlka byla mnohem lepší, závěr nečekaný, skrýval více než jedno tajemství. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

26.02.2020 3 z 5

Potíže s mrkví Potíže s mrkví Katy Hudson

Nádherně ilustrovaná pohádková knížka, která zaujme vaše děti na první pohled!

23.02.2020 5 z 5

Velký závod Velký závod Katy Hudson

Nádherně ilustrovaná pohádková knížka, která zaujme vaše děti na první pohled! Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

23.02.2020 5 z 5

Barák Barák Alžběta Bublanová

Novinka od české autorky Alžběty Bublanové je taková sonda do duše jedné důchodkyně, která se cítí osaměle a pozoruje velmi pečlivě svět okolo sebe… Více v recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

13.02.2020 4 z 5

Velké překvapení pro malého méďu Velké překvapení pro malého méďu Marie-Danielle Croteau

12.02.2020 5 z 5

Velké překvapení pro malého tučňáka Velké překvapení pro malého tučňáka Marie-Danielle Croteau

Velké překvapení pro malého tučňáka (první díl) a Velké překvapení pro malého méďu (druhé pokračování) jsou krásné krátké pohádky, které si vaše dětičky oblíbí už po otevření první stránky. Vlastně ne. Už když spatří knihu a její obálku, budou chtít ihned číst, protože ty ilustrace jsou prostě dokonalé! Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

12.02.2020 5 z 5