Potíže s mrkví přehled

Potíže s mrkví https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432205/bmid_potize-s-mrkvi-Nwr-432205.jpg 4 47 47

Králík MILUJE mrkev. Až příliš. Kdykoli vidí tuto sladkou zeleninu, musí ji mít. Už má tak plnou noru, že se do ní sám nevejde. Když mu kamarádi nabídnou vlastní domovy, králík radostně souhlasí. Problém je, že se stěhuje i se svou milovanou mrkví. Nezpůsobí ta spousta mrkve králíkovi a jeho kamarádům potíže?

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Too many Carrots , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Potíže s mrkví. Přihlašte se a napište ho.

Jorja
21.05.2024 5 z 5

Tahle kniha je prostě sranda. Jeden malý mrkvový hoarder způsobí několik neštěstí,aby na konci přestal být takový mrkvový sobec. A děti už se řechtají, když se řekne MRKEV.

JanaK24
04.01.2024 5 z 5

Velmi zajímavý příběh. Přiznám se, že i já jsem byla zvědavá, kam se s tou mrkví nakonec nastěhuje:))

broskev28
02.06.2022 4 z 5

Nikdy by mě nenapadlo, že s mrkví mohou být potíže. A už vůbec nechápu, proč bych o nich měla číst. Ale nechala jsem se zlákat zdejšími komentáři a rozhodně nelituju: opravdu skvělé ilustrace a text, jakkoli minimalistický, obsahuje zajímavé výchovné momenty.
Mám jen jednu výhradu: závěrečný objev/ponaučení mi nepřipadá dobře formulovaný. Možná nejde ani tak o překlad, prostě mi nesedne onen trpný rod "se sbírala, se dělilo". Ale to je jen můj pocit.
Každopádně pro mě je to třetí skvělá kniha o mrkvi (po Proč nekveteš a Mrkev ho vcucla pod zem) a třetí výborná králičí (Králík je taky jenom člověk, Pan Králík a továrna na čokoládu). Rčení do třetice všeho dobrého se tedy v mém případě potvrdilo.
P.S. Ovšem oceňuju nápad Argony!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Potíže s mrkví v seznamech

v dalších seznamech2x

Katy Hudson