veronika0382 veronika0382 komentáře u knih

Zbrklík a čertidlo Zbrklík a čertidlo Sandra Dražilová Zlámalová

Možná se budu opakovat, ale Sandra je naší nejoblíbenější autorkou dětských knížek. Její příběhy jsou zábavné, vtipné a zároveň velmi poučné. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

04.04.2023 5 z 5

Neuvěřitelná dobrodružství se Snovíkem Neuvěřitelná dobrodružství se Snovíkem Lenka Jakešová

Tahle útlá knížka skrývá opravdu originální dobrodružství. V několika krátkých kapitolách zažijí děti mnoho zábavy. Více v mojí recenzi v záložkách - Veru, Knihy na cestách

03.04.2023 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Julie Caplin je pro mě sázka na jistotu. Její romány se čtou jedním dechem, jsou návykové a hlavně jsou takové laskavé pohlazení po duši. Hrad ve Skotsku není výjimkou, dokonce bych řekla, že dle mého, je jedním z nejlepších dílů série Romantické útěky. Více v mojí recenzi zde v záložkách- Veru, Knihy na cestách :)

03.04.2023 5 z 5

Delegátka cestovní kanceláře Delegátka cestovní kanceláře Ema Paulů

Bavila mě moc :) Splnila očekávání.

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Nádherná rodinná sága, založená na skutečných událostech řecké občanské války a Řeků žijících v tehdejším Československu, vezme za srdce snad každého Za mě nejlepší kniha roku 2022 . Více v mojí recenzi v záložkách - Veru, Knihy na cestách :)

Sajdra a Tyrhen objevují svět Sajdra a Tyrhen objevují svět Yvona Bednarová

Krásná knížka, ve které vaše děti zažijí spousty zábavy a hromady dobrodružství.
Více v recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách :)

Andělské trable Andělské trable Petra Nachtmanová

Musím říct, že když jsem knihu začínala číst, vůbec jsem neznala anotaci, ani netušila, o čem vlastně děj románu je. A ten mě opravdu velmi mile překvapil. Námět příběhu je jiný. Je velmi originální, a jedinečný. Vlastně jsem nikdy nic podobného nečetla. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách.

15.12.2022 5 z 5

Čokoládový klub Čokoládový klub Carole Matthews

Lehké oddechové čtení, do chmurných zimních dní jako dělané, vás zahřeje nejen horkou čokoládou, které je v knize spousty, ale také u srdce. Přečtena jedním dechem, byla jsem velmi nadšená. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

15.12.2022 5 z 5

Řemeslné pohádky Řemeslné pohádky Sandra Dražilová Zlámalová

Knížka se nám moc líbila a určitě se k ní budeme v budoucnu ještě mnohokrát vracet, tak jako u ostatních autorčiných pohádek. :) Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

18.07.2022 5 z 5

Hrdinové Hrdinové Stephen Fry

Tahle úžasná nadčasová kniha zaujme všechny milovníky Řecka, řeckých mýtů a bájných řeckých hrdinů. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách :)

07.07.2022 5 z 5

Rajčatová žába a modrý drak Rajčatová žába a modrý drak Andrea Köhrsen

Tato velkoformátová kniha nadchne každého milovníka zvířat, ale také krásných knížek. Najdete zde nádherné fotografie a spousty informací o těch nejbarevnějších zvířatech naší planety. My jsme si jí doma zamilovali úplně všichni.
Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

19.05.2022 5 z 5

Jak je to doopravdy s počasím Jak je to doopravdy s počasím Monika Alžběta Svobodová

Krásná poučná kniha plná pohádek o počasí, ale také s vysvětlením toho, jak je to s různými přírodními jevy ve skutečnosti. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, knihy na cestách

19.05.2022 5 z 5

Tisíce metrů ode dna Tisíce metrů ode dna Jasmin Schreiber

Smutný, depresivní, ale zároveň krásný a plný humoru (hlavně toho černého) – takový je debutový román Tisíce metrů ode dna německé autorky Jasmin Schreiber. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách :)

09.05.2022 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Řekla bych, že Lunapark je tak trošku jiná Kingovka. Jiná, než jsme zvyklí. Ale za mě tedy výborná. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

24.03.2022 5 z 5

Nedotknuteľný - Príbeh zlodeja z Indie Nedotknuteľný - Príbeh zlodeja z Indie Monika Wurm

Toužíte po románu, který vás vtáhne do děje a zacloumá vašimi emocemi tak, že budete otřeseni, zničeni a zároveň rozhořčeni nad tím, co se vlastně může stát i v tomto skutečném světě, ve 21. století, kde se tvrdí, že otroctví není? Nedotknutelný vás vyvede z omylu - moderní otroctví bohužel existuje… Pokud máte rádi knihy, které zacloumají s vašimi emocemi, jsou reálně napsané a zkušenosti postav se dějí i ve skutečném životě, určitě si přečtěte tuto knihu. Je jedna z nejlepších co jsem kdy četla. :-) Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

01.03.2022 5 z 5

Lilie pro nevěstu Lilie pro nevěstu Teresa Simon (p)

Četla jsem všechny knihy od Teresy Simon a u všech jsem si říkala, že jsou skvělé. Ale tedy Lilie pro nevěstu je, alespoň za mě, opravdu snad nejlepší ze všech. Hltala jsem každou stránku, zápisky z Nelliina deníku nemohla přestat číst a čekala, jak to všechno dopadne. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

26.01.2022 5 z 5

Vánoční anděl Vánoční anděl Petra Nachtmanová

Lehký, oddechový, milý, ze života. Takový je román Vánoční anděl z období adventu, od Petry Nachtmanové. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

09.01.2022 5 z 5

Od mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostí Od mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostí Barbora Walterová Benešová

Zábavný humorný román ze života, plný ironických vtípků, je príma čtení, které vám zlepší náladu a vytrhne z těchto chmurných upršených zimních dní. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

07.01.2022 5 z 5

Nalezenec Nalezenec Stacey Halls

Román se mi velmi líbil, za mě je ještě lepší, než autorčina první kniha Naděje pro Fleetwood. Má opět nádhernou obálku, příběh se moc dobře četl, byl napínavý a já obracela stránku za stránkou a chtěla neustále vědět víc. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

14.12.2021 5 z 5

Slzy pro Araba Slzy pro Araba Mirka Manáková

Román se velmi dobře čte, je napínavý a neustálé zvraty vás nenechají přestat, dokud nebudete na konci. No a ten závěr? Sice jsem ho tušila, ale nečekala jsem, že mě takhle šokuje. Okamžitě potřebuji druhý díl, prosím. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

14.12.2021 5 z 5