veromat veromat komentáře u knih

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Knížka se mi líbila, tento konec jsem nečekala, ale vše do sebe zapadlo.

10.10.2021 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Napínavá knížka od samého začátku s překvapivým koncem.

11.09.2021 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Výborná knížka, velmi čtivá, nemohla jsem se odtrhnout, doporučuji

27.09.2017 5 z 5

Vyvraždění rodiny Greenů Vyvraždění rodiny Greenů S. S. Van Dine

Super čtivá kniha, doporučuji

25.05.2020 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Knížka se mi velmi líbila. Doporučuji.

15.02.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

výborná knížka

11.06.2018 5 z 5

Ten vánoční čas, probouzí lásku v nás Ten vánoční čas, probouzí lásku v nás Jiří Glet

Ke knize jsem se dostala náhodou. Ráda jsem si přečetla o vánočních svátcích, pranostikách. Knihu jsem přečetla hlavně ze zvědavosti.

15.02.2022 3 z 5

Zlatý Pepek a 20 dalších vánočních povídek Zlatý Pepek a 20 dalších vánočních povídek * antologie

Nejedná se o můj šálek kávy, ke knize jsem se dostala náhodou jako vánoční dárek od nějakého knižního eshopu.

11.02.2022 1 z 5

Plážová chatka Plážová chatka Christina Olséni

Kniha mi moc nesedla, kolikrát jsem ji chtěla odložit, ale nemám ráda nedokončené věci, takže jsem knihu dočetla i s tím, že jsem byla zvědavá na závěr knihy. V jedné kapitole jsem si dost nasmála, ale na další knihy se už nechystám.

24.09.2021 2 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Knížka mě zaujala, doporučuji.

19.11.2019 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Knížka byla super, děj mě velmi bavil a ke konci jsem měla problém se odtrhnout.

25.02.2019 5 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Kniha se mi velmi líbila, ze začátku jsem měla problém se zorientovat v postavách, ale hlavní hrdinkou byla jen jedna. Po zjištění reality jsem byla zvědavá na závěr knihy, který sice objasnil mé otázky, ale trochu jsem čekala ještě jednu kapitolu...

30.01.2019 5 z 5

2x mistři klasického hororu: Klenot sedmi hvězd / Carmilla 2x mistři klasického hororu: Klenot sedmi hvězd / Carmilla Bram Stoker

Oba příběhy nepatří mezi můj šálek kávy, ale na odreagování se skvěle četly.

23.06.2018 3 z 5

Lituji, čekají mě Lituji, čekají mě Agnès Martin-Lugand

Po této knize bych normálně nešáhla. Ke knize jsem se dostala náhodou a spíše ze zvědavosti jsem se do ní pustila. Ze začátku mi přišla nudná, ale s postupem děje, jsem se začetla a byla zvědavá, jak kniha dopadne. Knížka byla zajímavá, ale nepatří mezi můj žánr. Hodnotím kladně.

11.06.2018 4 z 5