VěraČamková VěraČamková komentáře u knih

Člověk jménem Dave Člověk jménem Dave Dave Pelzer

Stejně jako předchozí dvě části, je kniha nesmírně čtivá, poučná a nutí k zamyšlení... Smekám před autorem, je málo lidí, kteří by dokázali svůj osud vzít tak pevně do rukou. Za mně super

03.03.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha se mi četla skvěle, nechybělo napětí, ano, připomínala Agatu Christie, ale proč ne? Vůbec mi to nevadilo. Bavilo mě, četla jsem pomalu jedním dechem.

16.02.2020 5 z 5

Labyrint pohybu Labyrint pohybu Pavel Kolář

kniha byla čtivá, velice poučná a předčila mé očekávání. Ono se o skvělých lidech všeobecně dobře čte. Hodně si toho člověk přenese do běžného života.

16.07.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

já jsem přečetla jedním dechem, knížka mě moc bavila, už samotná obálka, složená z obrázků nepřeberného množství zážitků, mě nadchla, obsah ještě víc, za mně povedená knížka

29.06.2019 5 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

kniha mě bavila od začátku až do konce, dobře se četla, příběh byl velice reálný, konec dojemný

25.06.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

přečetla jsem během dvou dnů a jedním dechem .... Za mně dobrý, bavilo mě to až do konce

10.05.2019 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Nechyběl humor, nadsázka, to, co Patrika Hartla zdobí, ale určitě to není TOP, proto jen čtyři hězdy.

27.01.2024 3 z 5

Deník farářky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

více či méně úsměvná knížka o radostech zvláštního povolání, proč ne?

28.10.2023 2 z 5

Pokojská Pokojská Nita Prose

Detektivka, která je tak jednoduchá, že je úžasná. Protože knížka byla tak jiná od těch, které jsem četla ve stejném období, bavila mě moc i s tou touhou po čistotě a pořádku ze strany hlavní hrdinky.

28.10.2023 5 z 5

Otázka viny Otázka viny Jørn Lier Horst

Zdařilá detektivka se zajímavým námětem, která se četla sama. Bavila mě.

28.10.2023 4 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Rozhodně jsem čekala víc, než to, co mi kniha "nabídla"... Příběh mě nijak zvlášť nezaujal, konec byl jako z červené knihovny, no, určitě kniha, ke které bych se už nikdy nepotřebovala vrátit.

28.10.2023 2 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

tento melancholický druh literatury mě příliš neoslovuje, knihu jsem dočetla se sebezapřením a neodložila ji jen kvůli čtenářské výzvě...

02.07.2022 2 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Knížka mě bavila, téma bylo zajímavé, jen mi přišla přece jen trochu dlouhá. Závěr stál za to. Pro mě dost překvapivý, čekala jsem konec úplně jiný ... Super.

18.06.2022 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Měla jsem trochu problém se začíst, HH to v žádném případě nebyl, já jsem od autora očekávala více, takže pro mě příběh nebyl až tak úchvatný a skutečně jsem se musela občas k přečtení donutit.

01.06.2022 3 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

skvěle napsaná kniha, je moc dobře, že spatřila světlo světa a kdo někde v okolí zažil ženu, potýkající se s alkoholismem, musel mít pocit, že je to jako přes kopírák. A jen tak na okraj, u závisláků na čemkoli se v "hlavě" odehrává jediné - potřebují svou dávku a na ničem ostatním nezáleží. V jejich hlavách proto není co hledat... Autorky si za její počin fakt vážím.

16.12.2021 5 z 5

Nelítostně Nelítostně Radek Hromuško

silná káva, nikdy bych netušila, že se podobný příběh vůbec kdy může stát v naší republice...Přečteno fakt jedním dechem

15.07.2021 4 z 5

Štěstí na dně silné kávy Štěstí na dně silné kávy Agnès Martin-Lugand

Ne, že by se kniha nečetla dobře, určitě bych ji nedočtenou neodložila. Příběh sám o sobě byl místy i zajímavý, ale náročnější čtenář by nad knihou zcela určitě nezaplesal. Prostě oddechovka, nad kterou je lepší nepřemýšlet a číst to, co je v písmenkách na papír nasázeno. I když 450 stran je pořádná nálož.

03.06.2021 2 z 5

Všichni žijem' v blázinci Všichni žijem' v blázinci Radkin Honzák

Tohoto muže si nesmírně vážím, knížka pro mě byla trochu zklamáním, ano, místy trochu jako "na objednávku". Určitě jsem čekala více.

27.02.2021 3 z 5

Dovolená očima delegátky Dovolená očima delegátky Jitka Herzánová

určitě nejde o knihu, ze které bych byla odvázaná, spíš taková oddechovka, z kukel mi chvíli šla hlava kolem, potenciál, který by příběhy mohly mít, se zřejmě ztratil v ouzu? Škoda. Třeba se příští kniha mnohem lépe vydaří. Ale určitě jsem se zasmála.

26.01.2021 2 z 5

Devátá oběť Devátá oběť Dana Stabenow

no, přečetla jsem, ale žádný extra záchvat to opravdu nebyl ...

13.11.2020 2 z 5