vera4669 vera4669 komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Pro mě nejhorší dílo autorky. Asi jsem už zvyklá číst ledacos, takže to ve mě nijak závratné pocity nevyvolává. Ano je to smutné, ale na světě se děje spousta zlých věcí.. Zde se mi bohužel nelíbil styl psaní, jedná velká deprese a nelíbil se mi ani konec, takže slabší hodnocení a ani bych nedoporučila dál. Škoda, čekala jsem více.

22.04.2023 2 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Jsem ráda, že máme Eriku zpět.. jak píše koment níže - trošku nám sice vyměkla, ale nevadí mi to. Příběh byl zajímavý, nějaký ten moment překvapení tam taky byl, kniha se čte dobře, takže 2 dny a bylo hotovo :-) Tato série se mi líbí více než Kate a snad se dočkáme dalších pokračování

23.11.2022 5 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Raker je moje srdcovka prostě a bylo to dlouhé čekání, ale tahle jízda opět stala za to :) Kniha od začátku do konce napínavá, musela jsem si jako vždy naplánovat jeden den jen na čtení, protože taková kniha se prostě neodkládá :))
Snad nebudeme na další čekat moc dlouho, protože ten konec? :)

07.05.2023 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Tak tohle byla super pecka...Sneijder a Veverka, to je dvojka panečku. Když jsem četla první díl série, říkala jsem si co je to proboha za vola? :-D Od druhého dílu jsem však této sérii propadla a tento díl mě nezklamal, od začátku napínavé, občas nechutné a brutální, a ten konec.. jsem zvědavá, jak tohle bude pokračovat :-)
Snad nebudeme na další díl čekat moc dlouho

08.06.2022 5 z 5

Štvanec Štvanec Michael Robotham

Já jsem tedy neskutečně nadšená, tohle byla lahůdka ke čtení ...propracovaný příběh z dílny mého oblíbeného autora a já ho řadím snad dokonce na nejvyšší příčku...čtení jsem si užila, a vše prožívala od začátku do konce, spousta akce,..
Tady doslova sedí - ve špatnou dobu na špatném místě.
Skvělý thriller

23.05.2022 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Musím dát plný počet i když jsem doufala, že už se děj nebude vracet k Jurkovi... Ale co. Odpouštím, protože to bylo napínavé, čtivé (v jednom dni přečteno a to se tak často nestává).. Co bylo trošku přes čáru... Oběti. Ví se, že vrah někde lítá a každý ignoroval všechny indicie, že je něco špatně :D u policistů je to trošku divné.. Kdo jiný by měl být okamžitě ve střehu.. Každopádně jedna z mých nejoblíbenějších sérií, takže občas zamhouřím očko :))
Snad nebudeme čekat na další díl zase dva roky? :)

19.11.2022 5 z 5

Zavři oči Zavři oči Michael Robotham

Tak jsme se dočkali dalšího pokračování... Joe a Ruiz, moje oblíbená dvojka a já si vždy říkám, že už kniha snad nemůže být lepší. Omyl. Robotham to prostě umí, ten pocit, že musíte číst a číst a jednoznačně opět potvrdil, že je právem na mém žebříčku mezi top autory :) život není o happy endech a nedočkáme se ho ani zde, až mi na konci slza ukápla, ale takový je bohužel život.
Doufám, že se dočkáme dalších pokračování, protože tato série opravdu patří mezi ty nejlepší a plný počet hvězd je málo :)

19.11.2022 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silná kniha plná emocí, které ve vás zůstanou ještě dlouho po přečtení..

29.03.2019 5 z 5

Temné ozvěny Temné ozvěny Loreth Anne White

Druhý díl této nové série a za mě ještě lepší než první.. Nechybí napětí, příběh je zajímavý stejně jako prostředí, nechybí ani troška té romantiky, ale opět - nevadí mi to :) styl psaní mi sedí a kratší kapitoly nutí číst dál a dál a za dva dny bylo přečteno :))

25.10.2022 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Autorka se nekompromisně zařazuje mezi moje top autory.. Třetí kniha a pořád stejně promyšlená úžasná jízda, napětí od začátku až do konce a ten konec? Pecka, za den přečteno a můžu zase vyhlížet nový díl :)

24.04.2021 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

"Dobrá, řekl si, mám vyčištěné dásně a hrudní koš se mi začíná hojit. Je čas znovu se pustit do boje ..."
Typický nesmrtelný Servaz a proto ho milujeme. Minulý díl byl slabší, ale tento byl zase pecka, kniha mě bavila od první strany a nepustila až do konce, musím honem koupit Údolí :-)

05.02.2021 5 z 5

Druhá žena Druhá žena Michael Robotham

Joe a Ruiz jsou moje srdcovky prostě, na jejich knihy se neskutečně těším a opět nejsem zklamaná, od začátku to byla jízda jak jsme zvyklý :) musela jsem prostě přečíst v jeden den, až mi bylo líto, že zase bude dlouhé čekání, asi si dám celou sérii od začátku, takový malý maraton :))

06.05.2023 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Sharon je prostě sázka na jistotu :) další skvělá kniha autorky, která nasadí tempo a nepustí až do konce... Megan si s nima skvěle hrála a vůbec se jí nedivím, opravdu stojí za přečtení :)

13.01.2023 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Na tento díl jsem se nemohla dočkat. Celá série, jak se píše níže, si drží laťku vysoko a nedokázala bych říct, který z dílů je top. Každý má něco, špetku humoru, skvělou zápletku, a takové to - nemůžu přestat číst.
Za mě rozhodně plný počet a snad bude brzo další díl :)

04.11.2023 5 z 5

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

Tahle série zraje jako víno.. Zatím nejlepší díl, nechybělo napětí a musím říct, že mě vůbec nenapadlo kdo je pachatel, takže pro mě i s překvapením na závěr :)

24.05.2023 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Mě tahle dvojka tak moc baví, nedokážu říct, který díl je top, protože každý má něco a všechny mají společné to, že se nedá přestat číst :)
Autor je v mojí topce právem:)

14.10.2023 5 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Druhý díl se mi líbil o dost více než první.. Začínám přicházet tomuto týmu na chuť a jsem zvědavá na další knihu.
Byly tam napínavé chvilky, kniha zajímavá, čtivá, určitě mohu doporučit

06.05.2023 4 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Nová série na obzoru, musela jsem zkusit a kniha mě od začátku chytla, bavila a nepustila, i když mě úplně nenadchl konec, přesto to vypadá na hodně slibný start série a těším se na další díl :-)

16.08.2022 4 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Tohle je prostě dokonalost, thriller jak má být. Autor mě baví víc a víc, nepotřebuje nechutné scény a xx rozebrání násilí, přesto vás naprosto pohltí a čtěte a čtěte.. Dokáže mě dostat tím stylem, že nevnímám okolí, srdce mi tluče a já prožívám celou knihu naplno.
Málo takových autorů :)
S radostí se jdu pustit do dalšího dílu

23.04.2022 5 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Start nové série a já musím říct bravo :) kniha má od začátku spád, Cyrus mi sedl a nenudila jsem se ani chvilku, konec napínavý a už teď se nemůžu dočkat pokračování, doufám, že bude brzo :))

16.01.2022 5 z 5